ROmedic Cabinete medicale Bucuresti Cabinete Radiologie și imagistică medicală Radiologie și imagistică medicală Bucuresti

Clinicile Anima, linia de servicii medicale a celui mai mare grup farmaceutic din Romania, A&D Pharma, aduc pe piata romaneasca conceptul de ingrijire medicala “aproape de tine”. Anima vine in intampinarea tuturor celor preocupati sa aiba o viata sanatoasa si ii apartine fiecarui pacient si familiei sale. La Anima recunoastem valoarea pe care o aduce individualitatea, diversitatea si grija fata de sanatatea celor apropiati.

 

Adrese Clinici Anima  
Anima Victoriei
Strada Buzesti nr.75-77, sector 1, Bucuresti
anima.victoriei@clinica-anima.ro
Anima Nusco Tower
Soseaua Pipera nr.42, mezanin, Nusco Tower
anima.nusco@clinica-anima.ro
Anima Delfinului 
Soseaua Pantelimon nr.245
anima.delfinului@clinica-anima.ro
Anima Titan
Strada Nicolae Grigorescu nr.20, bl CA14, Complexul Titan
anima.titan@clinica-anima.ro
  Anima Veteranilor
Bulevardul Iuliu Maniu nr.78, sector 6
anima.veteranilor@clinica-anima.ro 
Anima Drumul Taberei
Strada 1 Mai (fosta Compozitorilor), nr.32, Bl F8, Sc 3, apt 38, parter sector 6
anima.drumultaberei@clinica-anima.ro
Anima Progresului
Soseaua Giurgiului nr 94, sector 4, Bucuresti
anima.progresului@clinica-anima.ro
Telefon Call Center Anima: 021/9838 
Adresa Sediu Central 
Anima Speciality Medical Services - Sediul Central
Adresa: Soseaua Chitilei Nr. 228 C, etaj 1, Municipiul Bucuresti, Sector 1
Cod Postal: 012406 -ROMANIA
Tel: + 4021/201.10.90;
Fax: 0372/068.113;
secretariat.anima@clinica-anima.ro
office@clinica-anima.ro

Ultimele recomandări de la pacienți:

24-03-2018
Ionut, 30 ani

Părerea generală: Foarte mulțumit

Clinica Anima Promenada am vizitat-o acum cateva luni in vederea efectuarii unor analize medicale.Serviciile medicale au fost de nota10 iar personalul foarte amabil.Recomand cu incredere aceasta clinica.

Sunteți sau ați fost pacientul nostru și considerați că serviciile noastre merită recomandate?

Atunci oferiți-ne o recomandare!