15 cm la 18 ani?

96 comentarii 1 23 4 Înainte ›
0
28-02-2009, ora 19:52
cosmin burcea
Nu este medic/terapeut
cosmin burcea
luiza am un baietel de 9 ani si eu cred ca are putulica mica la virsta lui.tin sa va spun ca la 3 ani l-am operat la un testicol si de hernie pe partea dreapta.ma bate gindul sa merg cu el la medicul care la operat sa vad daca sunt probleme
0
09-03-2009, ora 11:54
infect
Nu este medic/terapeut
infect
acum frate poate ca nu esti cel mai dotat barbat din lume.da ce sa faci cu atat ai fost inzestrat si apropo ai penisul de 14 nu de 8-9.un sfat puneo in poziti in care sa intre toata.asa ai putea sa o satisfaci mai mult.apropo am 13 ani si 11 cm ce ziceti e normal??
0
31-03-2009, ora 01:39
Unseen
Nu este medic/terapeut
Unseen
Salutare! As dori sa stiu daca este "ok" sa ai doar 17 cm lungime si 5 cm diametru (in erectie) la varsta de 19 ani. Va multumesc!
0
01-04-2009, ora 00:35
SebyBr
Nu este medic/terapeut
SebyBr
acuma vin si io si vreau sa va intreb la 13 ani e bine cand e :vesela: sa aibe 20-22?
0
11-06-2009, ora 12:41
puya
Nu este medic/terapeut
puya
ma SebyBr sa fim seriosi cum dreq sa o ai la 13 ani de 22cm????pai atunci pe la vreo 20 de ani o ai de 50cm??:))
0
11-06-2009, ora 12:45
puya
Nu este medic/terapeut
puya
as avea si eu o intrebare.am 16ani si o am de 15cm (in erectie) credeti k e normal???????
0
12-06-2009, ora 14:20
cemah
Nu este medic/terapeut
cemah
bai baieti, singura chestie relevanta e sa -. nu tre sa va intereseze placerea partenerelor.
0
13-06-2009, ora 02:32
adinaPS
Nu este medic/terapeut
adinaPS
baieti si fete.sa nu ne mai amagim marimea conteaza...initial e posibil ca 15 cm sa te satisfaca avand in vedere pasiunea dorinta si primul contact care intodeauna este insotit de o senzatie de placere fiind ceva nou cel putin in cazul meu si nu cred k sunt singura.dupa un timp e posibil si chiar probabil ca partenera sa se plictiseasca si sa isi doreasca mai mult.depinde de cuplu in general si experienta conteaza foarte mult... o solutie ar fi ca de fiecare data in relatiea sexuala sa veniti cu ceva nou cum ar fi prelusiul lung, sexul oral, pozitii noi cat mai inovatoare, sexul anal si chiar jucarii masaj si alte lucruri mai nebunatice:))))
0
30-06-2009, ora 02:08
fanyfany
Nu este medic/terapeut
fanyfany
parerea mea e ca nu e asa mica la 15 cm da daca vrei sa tio maresti iati o pompa si vei avea rezultate.garantat
0
17-07-2009, ora 01:44
Alecs90
Nu este medic/terapeut
Alecs90
Am si eu o intrebare am 18 ani si il am de 15 cm e mic?:|
0
28-01-2010, ora 02:22
mirciu
Nu este medic/terapeut
mirciu
buna!
am o problema care ma afecteaza de ceva vreme...Am 18 ani si marimea penisului meu este de 12 cm ce as putea face ca sa fie mai mare?..macar 16 cm sa fie! multumesc astept rasunsurii
0
28-01-2010, ora 16:58
AdrianP
Nu este medic/terapeut
AdrianP
@Gicuta eu am gasit pe un site romanesc un tip de 43 de ani care o avea de 22 cm si nu avea deloc probleme cu erectia, era foarte tare, se vede clar in poza.
0
28-01-2010, ora 21:46
BoBo92
Nu este medic/terapeut
BoBo92
yoadrian Dimensiunile penisului nu conteaza... Important este cum sa il folosesti... Degeaba o ai de 30 de cm dak nu sti sa o folosesti. Si ii dau dreptate foarte foarte mare lui psihologul_black ! Conteaza si dimensiunile vaginului partenerei... Si din cate stiu eu penisul creste pana la 19 - 20 de ani. Multa bafta si nu te demoraliza... Important este ca il ai si ai o erectie regulata... Fi mandru de asta pt k altzi barbatzi nu mai au o erectzie... Succes
0
29-01-2010, ora 23:56
mirciu
Nu este medic/terapeut
mirciu
ma ajuta cineva si pe mn cu prob asta?????ii mai sus
multumesc
0
09-02-2010, ora 21:52
copil vreau sa fi pentru tot deauna
Nu este medic/terapeut
copil vreau sa fi pentru tot deauna
SAll all..am si eu o intrebare la voi, nu ca imi fac griji ca mai am pana la 20-21 de ani, dar vreau sa stiu cam la ce sa ma astept...Am 14 ani si am penisul de 14-15 cm...vreau o parere de a voastra, daca o sa imi fac grij pe viitor
0
01-03-2010, ora 21:29
mihai91
Nu este medic/terapeut
mihai91
Buna.. am 18 ani si cand facem dragoste nu se prea excita... penisul meu are 16 cm in erectie... ce as putea face ca sa mearga mai bine relatia sexuala dintre noi doi ?... va rog sami raspundeti :)
0
01-03-2010, ora 21:30
mihai91
Nu este medic/terapeut
mihai91
ma scuzati. am uitat sa adaug... este vorba despre mine si prietena mea :)
0
14-04-2010, ora 23:39
onicas
Nu este medic/terapeut
onicas
lasa frate;) si eu am tot 18 ani jum si am 21 cm cand e tun tun ;) si dau la prietena mea fara griji ;) inca ar m-ai merge putin 22-23 ;)
0
26-04-2010, ora 01:04
damnn
Nu este medic/terapeut
damnn
Salut all !! am si eu o intrebare... cand fac sex cu prietena mea ea nu se satisface. cu toate k dureaza aproape 2 ore... si am un penis de 17 cm nu se satisface... nu ajunge la orgasm nimik... ce poate fi acest lucru ??? va rrog daka ati sti niste metode ceva as fi foarte recunoscator...!!!
0
22-05-2010, ora 17:20
colortibier
Nu este medic/terapeut
colortibier
frate, la 15 cm as fi multumit, eu o am doar de 11-12 cm tot in erectie si am 18 ani :((]
marimea NU CONTEAZA!
sunt cu psihologul_black
0
22-05-2010, ora 17:26
colortibier
Nu este medic/terapeut
colortibier
pardon 15 ani jumate :|
0
22-05-2010, ora 17:28
colortibier
Nu este medic/terapeut
colortibier
este o ruda la 11 ani care o are de5 cm in erectie, e normal?
0
22-05-2010, ora 17:28
colortibier
Nu este medic/terapeut
colortibier
cam asa a spus e ca o are, sarmanul
0
31-05-2010, ora 23:43
Alkatraz
Nu este medic/terapeut
Alkatraz
am 16 ani neimpliniti, nu exagerez, penisul meu are in jur d 18-19 cm si este si putin stramb, vreau sa iti zic ca prietena mea imi zice mereu, ca mai bine mi-as mai taia din ea ca e prea mare...nu pot sa zic ca nu-mi place ca o am mai mare...dar daca o ai de 15 cm, nu cred ca ar trebuii sa-ti faci vreo problema, cel mai mult conteaza ce stii sa faci cu ea, nu cat de mare este. Ai incredere in tine si vei depasii orice inhibitie!
0
03-07-2010, ora 03:05
coffee
Nu este medic/terapeut
coffee
Mai oameni buni. Dimensiunea medie a penisului e de 14-15 centimetri. Nu-i nimeni pe-aici care sa aiba de ce sa fie complexat. Si ca sa fie tacamul complet, vaginul unei femei e cel mai sensibil in primii 5 centimetri. Tot ce depaseste lungimea asta e bonus ;)
0
12-07-2010, ora 21:01
alex29hy
Nu este medic/terapeut
alex29hy
salut, am 30 de ani si pot spune un singur lucru.Am un penis de 15 cm, azi dimineata l-am masurat din curiozitate si asta datorita unei discutii cu niste amici. Pana la varsta asta nu l-am masurat niciodata si nimeni nu s-a plans de el. Din contra au fost cazuri cand le durea, nciciodata nu mi-a dat cineva papucii ca nu sunt bun la pat. Nu este o lauda, dar cand vrei sa faci ceva trebuie sa stii si cum sa o faci si daca nu stii sa te documentezi sa experimentezi.Daca ai experienta si te pricepi la ce faci, garantat ca nici o femeie nu va fugi de tine, daca ai o relatie stabila si comunici cu persoana de langa tine poti invatat tot ce ii place si cum ii place si unde trebuie sa atingi si cat de mult. Cred eu ca baza intr-o relatie este comunicare de orice fel.Degeaba ai un penis mare daca niciodata nu ti cont cand termini daca persoana de langa tine a terminat sau nu, degeaba este mare daca in timpul actului sexual persista o durere si dupa acest act o vezi ca nu mai poate sta comod pe canapea, sau are super dureri. Degeaba ai un super penis :) daca nu ai un preludiu inainte, sau nu ai fantezi pe care sa le pui in practica nu numai sa ramai cu ele in gand. Am gasit aceste discutii pt ca am vrut sa vad si eu ce pareri au ceilalti de un penis de 15 cm, in prima faza am cam ramas blocat SINCER.dar m-am linistit pt ca am o relatie de 4 ani si de fel nu am fost prea cuminte pana sa am aceasta relatie si nu am patit sa las pe cineva nemultumit din acest punct de vedere.Daca ar fi o problema sa ai un penis de 15 cm in mod sigur ca a doua oara nu te-ar mai cauta o femeie sa se culce cu tine.
0
15-09-2010, ora 03:37
Verginia Maria
Nu este medic/terapeut
Verginia Maria
baieti, nu va mai agitati
sa vadau o explicatie logica
ati auzit de punctul G, care se zice ca e cea mai excitabila zona organului genital fem. dupa clitoris?
e asa zisul pct G se afla la 2-5 centimetrii de la intrarea in vagin
concluzie: nu prea conteaza marimea penisului, ci si putina experientza
fa-i si sex oral prietenei dak simti k nu e indeajuns de satisfacuta
intreab-o ce ii place si ce nu-i place, cum ii place si cum nu
comunicatzi putin
0
18-09-2010, ora 18:58
bogdan44321
Nu este medic/terapeut
bogdan44321
buna ziua sau Bunza seara ma numesc bogdan si am 12 ani m-am gandit sa o fac cu o fata si am penisul de 9 10 cm in erectiie e cam mica?
0
15-02-2011, ora 17:08
Metaphizyx
Nu este medic/terapeut
Metaphizyx
Salut...Am 16 ani si o am de 13-14.5cm este normal la varsta mea ???
0
21-02-2011, ora 22:56
Rottwailer112
Nu este medic/terapeut
Rottwailer112
Frate! Prietene. Fi atent aici. Nu stii ce crede prietena ta... dar iti zic ca daca nu a avut un prieten care avea marime de 30 cm, tu ai 18 ani si ai 15 cm! e perfect! dupa parerea mea. Eu, am 14 ani, dar penis destul de mare... eu am avut o problema de mic, si a trebuit sa fiu opreat, sa mi se ia "ata" si sa fie penisul decaloptat complet la mn si eu cred ca de asta il am asa... nu e ceva supranatural ce am eu...la tn, 15 cm e perfect.
Majoritatea femeilor refuza penisuri de 10-12 cm, zicand ca e prea mic, si multe si unu de 20 cm ca zic ca-i prea mare si nu suporta. insa la 15 cm e perfect fata o sa fie super incantata. Nu stiu faza cu masturbarea... daca te apuci ca iti creste nu cred...
Ai primit si opinia a 2 fete... stai linistit... esti perfect :)
Si vezi ce-ti doresti ca pe la 21 de ani te trezesti cu ditamai paru, de strangulezi lumea cu el :)) fi foarte multumit de ce ai... sall si succes cu fata :)
Adaugă un comentariu / răspuns
96 comentarii 1 23 4 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •