Abdomen umflat cu ameliorare

17-08-2008
a_j_made
Nu este medic/terapeut
a_j_made
Orice as bea sau manca am senzatia ca mi se umfle abdomenul. Senzatia incepe sa se amelioreze dupa 2-3 ore de la masa. problema e ca dupa aproximativ 3 ore eu mananc din nou. Sunt si putin constipata (mai degraba elimin greu desi simt nevoia de defecatie). Am fost constipata de cand eram mica, acum 2 ani am descoperit cerealele, iar 1 an m-am simtit mai bine, dar balonarea a persistat. De 1 an se pare ca nu prea mai functioneaza. Am facut analizele de sange si urina si ecografie si reiese ca nu am nimic. Am fost si la gastroenterolog care mi-a dat sa iau Espumisan si Ibutin sau Debridat si optional fibre, dar nu a precizat pe ce perioada.
1 comentarii
0
18-08-2008, ora 00:00
me_me
Nu este medic/terapeut
me_me
Am o prietena care a trecut mult timp prin ceea ce treceti si dumneavoastra si a luat o multime de medicamente care nu au ajutat-o cu nimic.Asta pana a descoperit un produs natural foarte bun pentru detoxifiere-Super Colon Cleanse.Ea a luat cate 2 capsule de 3 ori pe zi si a fost foarte multumita.Mai multe informatii nu stiu sa va dau, dar puteti intra pe site-ul - de unde puteti si procura produsul in cazul in care va intereseaza.Sper sa va fie de ajutor.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.