acnee, va rog un tratament

24-04-2007
iceiza
Nu este medic/terapeut
iceiza
Va rog sa mi spuneti si mie un tratament pt acneea papulo pustuloasa.Am incercat eritroacnol, zynerit, skinoren fara rezultate.Va multumesc
2 comentarii
0
25-04-2007, ora 00:00
al_dumitru
Identitate neconfirmată
al_dumitru
Am vazut un tratament de durata, dar care da rezultate recomandat de dna dr. Oana Coman la spitalul dr. Scarlat Longhin, de la Şincai (langa Cutitul de argint). Dna dr. are consultatii in policlinica lunea, mi se pare, asa ca poti incerca sa mergi la dumneaei.
0
18-06-2013, ora 11:58
cometto
Nu este medic/terapeut
cometto
Buna ziua,

pentru toti cei care sufera de acnee (indiferent de tipul si gravitatea acesteia) pot sa va asigur ca exista un tratament care nu presupune ingerarea de pastile...
Acest tratament este vericat pe propria-mi piele si stiu ca este 100% real. Trateaza numai suprafetele pielii pe care se gaseste acneea.
Nu fac reclama niciunui produs, vreau doar sa intind o mana de ajutor celor care sufera de aceasta afectiune perversa, despre care se spune ca nu te omoara, dar care iti poate ruina viata.

Din moment ce nu pot lasa nici datele mele de contact va rog sa ma contactati prin intermediul acestui site.

Va doresc sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar coșurile (acneea)?
  • Antioxidanții din struguri eficienți împotriva acneei
  • MIT: Ciocolata cauzează acnee
  • Cum scapi de punctele negre
  • Fototermoliza selectivă, cel mai nou tratament împotriva acneei
  • Vaccin contra acneei aflat în perioada de testare
  • Cercetătorii suedezi au descoperit de ce acneea este atât de rezistentă la tratament
  • Tratamentul modern al acneei - soluții eficiente
  • Vaccinul pentru cosuri (autovaccin acnee)
  •