acum 2 ani mi-au aparut pe piele pete rosii spre mov

17-03-2014
vasile irina
Nu este medic/terapeut
vasile irina
Buna ziua! In urma cu 2 ani mi-au aparut pe piele pete rosii spre mov. Am consultat mai multi dermatologi, diagnosticul fiind, , cutis marmorata, , . Mi-au recomandat mai multe medicamente dar din nefericire nu au dat niciun randament. Sincera sa fiu sunt disperata deoarece nu imi dispar. Imi doresc sa consult un medic de specialitate in Bucuresti dar din pacate nu am nici o recomandare iar sa ma duc fara sa cunosc pe cineva, bugetul nu imi permite. Intr-adevar am avut 9 ani stresanti dar totusi as vrea sa stiu exact cauza aparitiei acestor pete. Va rog daca puteti sa ma ajutati prin recomandarea unui medic dermatolog bun in Bucuresti sau daca ati mai intalnit astfel de cazuri si ce tratament pot lua sa scap. Am pete pe membre si pe abdomen. Va multumesc!
5 comentarii
0
17-03-2014, ora 18:42
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
IRINA eu am mers pt ami arde niste veruci si am dus si nepotii sau copii mei la o doamna dermatolog foarte amabila la intersectia bd. BASARABIA CU... dupa stadionul national si daca doresti o poti suna si sati faci programare dar stiu ca lucreaza doar cu casa de sanatate cnas nu si cu OPSNAJ o cheama CARMEN TEL: 0740316230.
0
17-03-2014, ora 19:54
vasile irina
Nu este medic/terapeut
vasile irina
Multumesc!
0
17-03-2014, ora 20:19
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
CU PLACERE
0
23-03-2014, ora 21:07
ANDUTZA_ANDA
Nu este medic/terapeut
ANDUTZA_ANDA
buna,

daca mai vrei o alta recomandare iti recomand cu cea mai mare incredere, tot in sistemul de stat, un doctor deosebit de bun doar ca trebuie neaprat sa suni inainte la spital sa vb cand te poate primi pentru ca este foarte aglomerat.Se numeste dr Kaleshi, il gasesti la Institutul Paulescu, Piata 1 Mai, strada Grigore Manolescu. -*
succes


(*modificat de admin)
0
24-03-2014, ora 11:56
vasile irina
Nu este medic/terapeut
vasile irina
MULTUMESC MULT.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pete rosii pe piele - primul ajutor
  •