Adevarul despre Super Slim!

03-06-2010
andoru
Nu este medic/terapeut
andoru
Va rog explicati-mi care este adevarul despre super slim, iau de 3 sapt si nu vad nici o schimbare pozitiva sau negativa, shi nu am slabit aproape deloc, eu am comandat de pe net shi am dat 40 lei, am inteles ca sunt shi la alte preturi sub alt ambalaj, sunt mai multe tipuri de produse sub acelasi ambala?
Multi avem o problema cu aceste pastile, Dati-ne un rasp urgent!
4 comentarii
0
08-06-2010, ora 11:16
georgi_felix
Nu este medic/terapeut
georgi_felix
buna
in legatura cu super slim, am folosit anul trecut si am fost foarte multumita, am slabit si m-am simtit ok...acum am inceput iar sa iau.dar cred ca nu le-am mai nimerit pe cele bune.mentionez ca anul trecut mi le aducea o cunostinta.iar acum le-am luat de pe net.
as dori sa stiu de unde le pot lua pe cele bune.cele originale.va multumesc. si astept raspuns.
0
01-07-2010, ora 21:19
vicky28_02
Nu este medic/terapeut
vicky28_02
Exista 2 tipuri din cate stiu. Unele produse de chineji si undele produse la noi. Din pacate cele produse la noi nu mai sunt pe piata s-au interzis. Eu am mai gasit la o farmacie in Bucuresti(in zona Vitan). La mine a dat rezultate.
0
19-07-2010, ora 15:48
elenush25
Nu este medic/terapeut
elenush25
pentru vicky28_02
poti sa imi spui si mie daca au vreun efect acum astea pe care le-ai luat din farmacie (care farmacie din zona vitan)astept raspuns -* multumesc mult
PS:MENTIONEZ CA AM LUAT ANUL TRECUT DE LA O CUNOSTINTA SI AM SLABIT 7KG INTR-O LUNA DAR NU MAI AM NR ACELEI CUNOSTINTE SI NU STIU DE UNDE SA MAI IAU PASTILE



(*modificat de administrator)
0
21-03-2011, ora 08:33
utilizator_97952
Nu este medic/terapeut
utilizator_97952
Daca iei asa ceva de pe net nu astepta ce ti-ai dorit, iar daca este un produs bun, atunci rezultatele vor veni dupa o luna cam asa.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum poate nisipul să ajute la slăbit?
  • Dozele orale crescute de semaglutidă, eficiente în scăderea glicemiei și slăbire
  • Analiza bazată pe IA identifică două extracte de plante cu potențial de utilizare ca pastile de slăbire
  •