admin?

26-03-2010
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
de ce mi-ati sters ultima intrebare? fara niciun mesaj, avertisment nimic... incalcam vreo regula? doar pur si simplu intrebam ceva oamenii, voiam sa fac o statistica a nasterilor si ati sters asa fara motiv, pe cand pe altii care scriu prostii, recomanda intreruperi de tratamente, injura sistemul medical si fac acuzatii idioate legate de vaccinuri sau mai stiu eu ce le lasati sa aiba mesajele postate in toata frumusetea lor?

vreau o explicatie! mai ales ca eu doar intrebam ceva!!!! fara sa fac vreo reclama sau altceva!!!!
6 comentarii
0
26-03-2010, ora 12:04
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Vi s-a trimis un mesaj pe adresa Dvs de email si vi s-a specificat ca acest post a fost sters deoarece prin intermediul Forumului nostru nu se pot face sondaje de opinie sau chestionare.
Cat despre problema cu utilizatorul care incrimineaza vaccinurile si tratamentele medicale, acestuia i s-a interzis in mai multe randuri sa posteze toate informatiile pe care le posteaza si este intr-adevar o problema pentru noi. Singura noastra speranta este ca medicii colaborari sa il contracareze cu argumente solide.
Din pacate, nu puteti efectua sondaje de opinie prin intermediul site-ului nostru. Va trebui sa gasiti alte site-uri care sa permita acest gen de activitate.
Va multumim pentru intelegere.
0
26-03-2010, ora 12:23
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
va multumesc pentru raspunsul prompt, nu primisem mailul, probabil din cauza optiunilor serviciilor de email care sterg automat anumite mesaje, am inteles punctul dvs de vedere, probabil nu citisem in regulament ca nu este voie sa facem sondaje.
chiar tin pumnii medicilor dvs colaboratori, si studentilor care isi fac treaba sa aduca mereu argumente solide, desi ma tem ca multa lume ajunge sa creada fie din disperare fie din alte motive.

o zi buna si continuati treaba buna pe care o faceti prin intermediul acestui forum!
0
24-07-2010, ora 15:19
ratusca
Nu este medic/terapeut
ratusca
Si eu va intreb cu tot respectul cuvenit , am cerut citeva sfaturi, sunt abonata dumneavoastra de ceva vreme, citeva din comenatariile mele nu mai apar si ultimile pe care le-am scris mi-s-a raspuns intr-un mod foarte ciudat de un anumit germot. Nu cred ca am suparat pe nimenea cu nimic si nu am folosit cuvinte jignitoare de ce primim in schimb reversul ? Multumesc mult si numai bine.
0
30-07-2010, ora 03:15
Rica Venturiano
Nu este medic/terapeut
Rica Venturiano
Stimata doamna Marioara,
mi-am fagaduit ca nu mai scriu pe forum, insa ma vad nevoid sa imi incalc cuvantul.

Imi cer scuze public si regret ca am exagerat cu ironiile, dovedind astfel lipsa de tact si facand niste afirmatii necugetate.

Insa dupa cum cred ca deja stiti, omul este imperfect, iar eu cu atat mai mult. Deci am si tot felul de defecte. Recunosc ca am gresit si ma caiesc :))

Ca principiu general: nu stii cine tasteaza din parte ailalta, ce pitici pe creier a acumulat. Iar eu am vreo cativa, chit ca Dumnezeu m-a ajutat sa-i mai indepartez.

sanatate si fericire va doresc!
0
30-07-2010, ora 09:59
ratusca
Nu este medic/terapeut
ratusca
Accept scuzele si sa aveti parte de multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi dumneavoastra.Se mai spune ca atunci cind cineva te loveste peste un obraz , tu intindel si pe celalalt, si eu vi-l intind daca asta va face bine, lovitil si pe celalalt. Doamne ajuta.
0
30-07-2010, ora 10:04
ratusca
Nu este medic/terapeut
ratusca
Am o intrebare , adresa mea de Mail nu se scrie asa cum este afisata am vrut sa-mi schimb adresa si nu reusesc de ce ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.