Black friday Cosmetice Minerale Bellapierre

ajutati-ma - disconfort ca si cum sunt plin... sub coasta

15-07-2017
john37
Nu este medic/terapeut
john37
Buna ziua!De cateva zile intampin niste simptome...undeva in partea stanga jos sub coasta simt o stare de disconfort ca si cum sunt plin...Aceasta stare o am de mai de mult dar acum se accentuiaza...am in gat ceva alb asemanator unui lichid mai vascoz si sunt nevoit sa inghit mereu.In ultimile zile am momente mai ales seara cand ma intind in pat, simt ca imi vine un rau de acolo de jos..ceva ciudat..ca si cum o stare de lesin dar in fractiune de secunda daca ma ridic imi revin..simt o presiune in cap usoara..gatul incordat...transpir repede...probabil un atac de panica.Nu am dureri...nu urinez des..nu am dearee...nu scuip sange sau lichid galben.Daca apas cu mana pe burta si in lateral nu simt nici o durere.Mi-am cam pierdut pofta de mancare...Nu suport fumul de tigara si daca beau o bere intra greu...la a doua sa zicem nu am probleme..precizez ca nu fumez decat ocazional o data pe saptamana si cu alcoolul la fel.Sunt o fire mai agitata si stari de nervi..m-am consumat in ultima perioada.Nu sunt in tara sa pot merge la un control..e mai greu aici..as vrea sa stiu daca e ceva grav si daca se poate trata cu ceaiuri..etc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK