Ajutați-ma. ma confrunt cu niște stări ciudate

23-11-2017
Crisup
Nu este medic/terapeut
Crisup
Bună seara, ma confrunt cu niște stări ciudate, sunt bine și de odată ma albesc, ma ia senzație de leșin, Imi bine sa vomit și de trei săptămâni îmi sar muschi, de la fata pana la picioare și înapoi, iar în momentul ala simt capul tulbure și stări de frig, iau calciu în fiecare luna cu magneziu!va rog sa ma ajutați ca nu mai știu ce investigații sa mai fac...mentionez ca am probleme cu coloana cervicala iar de la orl mi a spus ca am polipi și Rinita alergica. Va mulțumesc anticipat!
7 comentarii
0
23-11-2017, ora 23:56
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cititi despre Anxietate si atacuri de panica, vedeti daca regasiti mai multe simptome.
0
24-11-2017, ora 11:11
Crisup
Nu este medic/terapeut
Crisup
Mulțumesc, am mai citit, dar îmi e teama sa nu fie ceva ascuns, ceva la creier...
0
24-11-2017, ora 12:04
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Gandirea aceasta e simptom de anxietate. Oricum, mergeti la Neurolog sa verificati si sa va linistiti.
1
24-11-2017, ora 13:20
Crisup
Nu este medic/terapeut
Crisup
Mulțumesc pentru răspunsuri! O zi frumoasa!
0
24-11-2017, ora 14:13
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pentru putin. O zi frumoasa si dv. si multa sanatate!
0
24-11-2017, ora 17:45
Psiholog Neacsu Virginia
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Neacsu Virginia
Ati facut si investigatii neurologice?
0
24-11-2017, ora 18:37
Crisup
Nu este medic/terapeut
Crisup
Am fost la neurolog, am mers cu rmn de la coloana cervicala și mi a dat tratament Pt ca simt o stare de dezechilibru, tramatemtul:pentoxi retard 1 pe zi, gabaram 1 seara(dar nu l am luat, are efecte adeverse urate) tiolin 2 /zi, vitalin1/zi și calciu și magneziu 10 zile pe luna, iar de la endocrinolog în urma investigațiilor mi a dat vitamina d3 ca a ieșit insuficienta la analiza. Nu știu ce ar putea fi...va rog sa ma sfătuiți ce as putea sa mai fac!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.