Ajutati-ma anemie sau sarcina?

16-02-2013
anda6
Nu este medic/terapeut
anda6
Buna ziua, am si eu o problema si as avea nevoie de ajutorul dvs.Ieri in timp ce faceam dus m-a cuprins o caldura foarte puternica, am ametit, mi-am dat seama ca ar fii ok sa ma pun jos, am deschis usile dusului sa intre aer, mi-am dat cu apa rece pe fata.Am stat asa 2-3 min si am crezut ca mi-am revenit.Am incercat sa merg pana in camera si la jumatatea drumului m-a cuprins ameteala si mai rau si am vazut negru, totul era in ceata si am picat.Din cauza socului mi-am revenit si am inceput instantaneu sa plang.Dupa aceea nu am mai avut absolut nimic.Insa astazi am fost la un prieten si era foarte cald in casa si simteam ca ma ia din nou ameteala insa m-am pus pe pat si mi-a fost mai bine.Mi se intampla acest lucru de ieri, doar la caldura[cred eu].De mica am avut senzatie de sufocare la caldura.Mama spune ca este o cadere de calciu, avand in vedere simptomele.Tin sa spun ca acum 2 saptamani am avut ciclu normal, si ieri am facut un test de sarcina si a iesit negativ.Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul