Ajutati-ma! E urgent! Exista posibilitatea ca ea sa ramana insarcinata?

09-08-2018
Justahuman
Nu este medic/terapeut
Justahuman
Sunt baiat. Impreuna cu iubita mea am facut "sex rece", adica am mimat miscarile de sex, ne-am excitat iar eu am ejaculat in pantaloni. Eu eram imbracat in pantaloni si chiloti si maieu. Ea era in pantaloni, chiloti si tricou. Cand am mers la baie am observat ca sperma ajunsese pana aproape de buricul meu pe sub haine. M-am spalat pe zonele intime si pe maini cu sapun. Am continuat, iar la un moment dat am pus mana pe pantalonii ei, in zona vaginului, imitand miscarile de masturbare. Nu am fost protejat.
Întrebare: Exista posibilitatea ca ea sa ramana insarcinata?

Multumesc anticipat!
3 comentarii
1
09-08-2018, ora 21:05
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Buna seara
Dragii copii, copii nu se fac așa de simplu stați liniștiți și citiți înainte ce înseamnă sarcina ovulatie, perioada fertila.Prietena nu este însărcinată!
1
09-08-2018, ora 21:31
Dr. Diaconu Lavinia
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Diaconu Lavinia
Bună seara.

Stați liniștit, prietena dvs. nu este însărcinată. Va recomand la amândoi sa va informați despre metodele de contracepție înainte de începerea vieții sexuale.
0
09-08-2018, ora 21:42
Justahuman
Nu este medic/terapeut
Justahuman
Mulțumesc din suflet.
Am intrebat pentru ca am citit ca unii medici sustin ca prin petting se poate ajunge la sarcina.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici