ajutati-ma... testul a iesit pozitiv!

10-04-2009
anyana
Nu este medic/terapeut
anyana
buna ziua.
pe 25 februarie am avut cm si am luat si antibiotic, dupa term cm am avut contact neprotejat.dupa aproape 2 sap am inceput sa am greturi, dureri de sini, spate, burta si dupa citeva zile am avut o scurgere maronie, o pata mica si atit. acuma inca ma doare sub burta simt ca un bolovan, sinii ma dor la atingere si ma inteapa, spatele ma doare, iar de 2 zile am o scurgere rozalie.ce se intimpla?
testul a iesit pozitiv.
3 comentarii
0
10-04-2009, ora 15:29
dear
Nu este medic/terapeut
dear
daca ti-a iesit testul pozitiv inseamna ca esti insarcinata du-te la un ginecolog sa vezi ce e cu scurgerile respective.nu sunt in regula.
0
10-04-2009, ora 15:40
anyana
Nu este medic/terapeut
anyana
scurgerile le an de 2 zile dar nu permanent, o data cind ma duc la baie am, iar a doua oara nu le mai am, am mai citit pe forum ca e normal, ca se dezv uterul, eu is mica in uter si poate de asta am scurgerile, poate isi face loc, nu stiu
0
10-04-2009, ora 15:45
dear
Nu este medic/terapeut
dear
daca vrei sa pastrezi sarcina ar trebui sa te vada ginecologul. si eu am avut la fel si am primit tratament pentru relaxarea uterului.scurgerile din timpul sarcinii nu prea sunt normale dar pot si sa nu fie un semnal de alarma.cel mai bine e sa te asiguri numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testele de sarcină
  •