Ajutati-ma va rog - incercam de aproape un an sa facem un copil!

04-04-2018
Liliana0
Nu este medic/terapeut
Liliana0
Am 26 de ani si incercam de aproape un an sa facem un copil! Mi-am facut analizele in italia sange si tot ce inseamna spunandumi k e totul perfect dar tot nu rămâneam! Am revenit in tm si am mers la un doctor care mio zis k am uterul lipit in spate si de asta am menstruatie putina spunandumi k trb neapărat să imi fac endoscopie garantandumi k in 3 luni raman insarcinata.zis si facut doar k dupa ce am făcut endoscopia mio zis k in 6 luni.au trecut deja 2 luni si tot nu am rămas.mentionez k nu mo pus sa urmez un tratament dupa aparte antibiotic câteva zile ai interdictia de a face sex. L-am sunat sa il intreb daca e cazul sa vin la control mio zis k nu dar eventual pot sa iau myo sun. Dupa endoscopie intr-adevar am menstratie normala adică cum o aveam inainte sa imi înceapă problema de sanatate.dar tot nu raman si sunt deja 2 luni. In seara asta am mers la un alt medic sa cer o altă părere si aceasta mio zis k am uterul in continuare lipit k dupa parerea lui so lipit inapoi si trb sa imi bage sterilet pt 2 luni.Nu mai stiu ce sa mai cred si nici ce să mai fac.va rog din suflet ajutamti_ma cu un sfat.multumesc anticipat
2 comentarii
0
14-09-2018, ora 15:39
IONI225
Nu este medic/terapeut
IONI225
O sarcina nu vine niciodata atunci cand vrei tu. Nu poti spune gata luna asta raman insarcinata si peste 9 luni ai un bebelus.
0
19-09-2018, ora 14:19
Ene Neculae
Identitate neconfirmată
Ene Neculae
Buna ziua! Va recomand Terapia Bowen.
Eu sunt terapeut Bowen si din experienta mea exista o multime de mamici care incercasera tot ce se poate... In afara de Bowen, iar aceasta terapie a reusit.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul