Ajutati-ma Va rog !

03-01-2007
strykerb
Nu este medic/terapeut
strykerb
Buna Ziua..!am 24 de ani si am si eu o problema...pe, , , penis imi ies niste bubitze..si niste peste care provoaca mancarimi...dar petele si bubitele rosii imi ies odata pe an...de vreo 3 ani si in plus imi apare o chestie branzoasa pe capul penisului...nu ma ustura aceste pete..din cate am mai citit eu se zice ca aceste mancarimi si bubite sunt din cauza boxerilor...ca, pielea nu raspira asa bine...nush ce sa fac...prietenei mele are niste curgeri din vagin de culoare alba...se poate sa fi luat ceva boala si am infectato..??aceste pete si bubite rosii dispar dupa vreo 3-4 zile...si apar deobicei vara...la fel imi ies tot in acest timp mai sus de penis...pe burta si niste bubite...la fel ca pe capul penisului...Va rog mult sa imi raspundeti la aceasta intrebare...sa stiu daca ii ceva serios..sa ma pot duce la medic...-
Va Multumesc!
1 comentarii
0
17-01-2007, ora 00:00
enriko_37
Nu este medic/terapeut
enriko_37
stai linistit ca deastea am avut si eusi trec de la sine, am citit despre ele si nu e numic anormal
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici