Ajutooooor ! Prezervativ rupt !

30-07-2018
Baby–20
Nu este medic/terapeut
Baby–20
Buna ziua ! Astazi am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu. Insa prezervativul s-a rupt..Ne-am dat seama cand a iesit afara, iar la cateva secunde si-a dat drumul in exterior. Tot astazi sau maine ar trebui sa imi vina si menstruatia. Credeti ca sunt sanse sa fi ramas insarcinata daca s-a intamplat in ziua in care trebuia sa imi vina menstra ? Va rog.. un raspuns urgent.. Ar trebui sa iau pastila de a doua zi ?
4 comentarii
0
30-07-2018, ora 16:42
Inna1
Nu este medic/terapeut
Inna1
Buna, si mie mi s-a intamplat asta si nu am rămas însărcinată, insa, depinde de la om la om. Vorbeste cu el, sigur nu a ejaculat in prezervativ si s-a rupt? Daca asta s-a întâmplat, nu e bine, iar daca nu a ejaculat, exista o sansa minima de sarcina. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Succes!
0
30-07-2018, ora 17:02
Baby–20
Nu este medic/terapeut
Baby–20
Mai intai a iesit, a stat cateva secunde socat pentru ca a vazut ca e rupt si abia apoi si a dat drumul in exterior
0
30-07-2018, ora 18:09
Inna1
Nu este medic/terapeut
Inna1
E posibil sa nu fii însărcinată, dar exista si o sansa mica.
0
30-07-2018, ora 18:23
Baby–20
Nu este medic/terapeut
Baby–20
Sper sa nu fi lasat inauntru.. am vorbit si cu el si asa a spus, oricum iti multumesc ! Numai bine !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce e de făcut dacă se rupe prezervativul?
  •