ajutooor am nevoie de niste sfaturi. ma ustura capul penisului si pielea de langa

13-01-2010
marius93
Nu este medic/terapeut
marius93
sall...sunt marius am 16 ani si am o problema la care as dorii sfaturile voastre.De vreo 2 zile ma ustura capul penisului si pielea de langa el si sunt rosii, knd incerc sa o belesc ustura ji mai raw d park ar strange, azi knd am venit de la scoala am avut nijte pete p tot capul albe d park ar fii fost piele moarta mam spalat si sau dus.am observat k pielea si capul sunt tot rosii dar lucesc hmm ciudat nu?...vrew sa mentionez k nu am avut contacte sexuale pana la aceasta varsta si sincer nustiu ce sa ma fac si mie km jena sa vorbesc cu parintii de acest subiect :-s:-
3 comentarii
0
14-01-2010, ora 02:27
damed
Nu este medic/terapeut
damed
salut...si eu am aceeasi problema doar ca mie mi au aparut niste rani micute ca si cum mi ar fii crapat pielea.in rest am acelasi lucru ca si tine.mentionez ca partenera mea are vaginita.doctorul i a spus ca partenerul sa foloseasca lomexim crema.problema este ca nu se vede nici un efect.in plus nu stiu daca are vreo legatura cu asta la baza penisului mi a aparut ceva ca un neg nu foarte lung si subtirel.as avea nevoie de un sfat
0
14-01-2010, ora 15:34
marius93
Nu este medic/terapeut
marius93
exact asa mi sa intamplat si mie park mia crapat piele ji cand pun mana ustura dar nustiu din c cauza se intampla toate astea...io nu am avut nici un contact sexul...Help me
0
31-07-2012, ora 13:28
edii96
Nu este medic/terapeut
edii96
damed aceasi problema o am si eu de vreo 1 luna jumate, parca am ceva crapaturi si ma ustura :| azi dimineata cand m-am trezit park se lipeau intre ele. Un raspuns Domnu Doctor ! va rog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.