Ajutor

15-03-2018
Nagugu
Nu este medic/terapeut
Nagugu
Buna ziua am si eu o antrebare, am fost sa fac o internare la un spital de psihiatrie, si acolo mi sau dat niste pastile fara sa ma consulte sau sa ami puna vreo antrebare, anainte pana lua aceste pastile ma speriam la orice zgomot cand mergeam transpiram foarte rau si cand treceam pe langa cineva aveam impresia ca vrea sa ma loveasca, sau cand stateam cu cineva de vorba ami tremura tot corpul de cand mia dat aceste pastile am alte probleme, somnul nu mai este ca anainte adorm mai greu seara, ziua nu dorm deloc nu mai am activitate sexuala, la toaleta fac putin fata de anainte si ami bolborosesc intestinele ma puteti ajuta cu un sfat.
1 comentarii
0
21-06-2018, ora 12:08
Dr. Diaconu Lavinia
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Diaconu Lavinia
Buna ziua.

Va recomand o reevaluare psihiatrica.
Multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul