ajutor! casatorie neconsumata

27-11-2007
Sylvie
Nu este medic/terapeut
Sylvie
Suntem casatoriti de un an de zile si intre noi, fizic, nu s-a intamplat absolut nimic(sunt virgina inca). Ne-am casatorit virgini, eu am 26, el 38. Ma simt f rau uneori, am inceput sa il resping uneori, desi il iubesc si imi doresc sa se rezolve. Inainte de casatorie nu mi-a zis nimic, de altfel sustine ca nu a stiut ca ar putea suferi de impotenta. E posibil asa ceva? S-a masturbat destul de mult o perioada inainte de casatorie. Am fost la medici si i-au dat tratament cu hormoni, ia si preparate naturiste puternice dar deocamdata nimic.
Nici macar erectie nu poate avea sau este f slaba, fara putere de penetrare. Exista sanse de vindecare?
Am auzit ca lipsa sexului m-ar putea afecta grav in conditiile in care ma starneste dar nu se intampla nimic. Ma puteti ajuta, va rog sunt disperata
6 comentarii
0
28-11-2007, ora 00:00
online clinic
Identitate neconfirmată
online clinic
Pentru problema respectiva exista tratamente pentru impotenta foarte bune de citiva ani.Va recomand:
Online Pharma Clinic
Str Cpt Zaganescu Nr 5
Bucuresti sector 6
program 9-18 luni-vineri
-*


(*modificat de administrator)
0
28-11-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Impotenţa este ceva care, mai ales la 38 de ani, se poate trata. E o boală.
Lipsa sexului nu dăunează în nici un caz.
0
05-12-2007, ora 00:00
gabrielo500
Nu este medic/terapeut
gabrielo500
Cu siguranta este o situatie delicata.Daca sunteti mai noncomformisti lasati prejudecatile si incercati sa vizionati filme pentru adulti impreuna.Cred ca problema sotului este de natura psihica.Incercati sa faceti sex cu un alt barbat in fata sotului dumneavoastra;asta va actiona ca un soc care il va putea practic trezi din aceasta impotenta care repet la varsta lui este de natura mentala.
0
18-12-2007, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
am citit acum mesajul. Posibil ca ati rezolvat problema???
Sfatul meu este sa.l rogi pe sot sa insiste cu degetul., dupa care. .sa va jucati mult si frumos cu sarutari si sex oral si penetrarea va avea loc...
0
06-01-2008, ora 00:00
felceru
Nu este medic/terapeut
felceru
Draga Sylvie,
Sotul tau e un nesimtit care s-a gandit numai la el cand s-a casatorit cu tine, la varsta lui e imposibil sa nu stii ca ai probleme de erectie.
De asemenea si tu ai fost o mica fraiera de 25 de ani, care a fost probabil crescuta la manastire, daca la varsta asta esti inca virgina.
Ce puteti face:
-incercati ajutor medical;
-cumparati un vibrator;
-cauta un amant;
-daca nu puteti rezolva nimic lasa-l caci o sa ai o viata de chin in halul asta.
NU este vorba neaparat despre impotenta mentala asta o poate stabili numai sexologul.
Daca poti revino cu amanunte despre sotul tau, e la prima casatorie..si altele?
Sper sa nu te supere tonul meu dur dar viata e scurta si daca mai apare si oproblema ca a ta(sotului tau) devine si urata!
Succes!
0
14-01-2008, ora 00:00
sacalu
Nu este medic/terapeut
sacalu
sylvie... cum mai esti, te putem ajuta?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: