Ajutor! Nu am erectie! | Forumul Medical ROmedic

Ajutor! Nu am erectie!

04-01-2011
kokolyko
Nu este medic/terapeut
kokolyko
Buna seara,

Sunt disperat. Am 22 ani, sunt cu actuala prietena de 2 luni si nu am putut avea un act sexual pana acum din cauza ca nu am erectie. Am senzatia ca intra foarte putin in erectie, insa apoi dispare. Pana acum nu am mai avut probleme de acest gen. Va rog sa ma ajutati!
4 comentarii
0
08-01-2011, ora 01:57
dks
Nu este medic/terapeut
dks
Probabil ca ai emotii in preajma ei.. Incearca sa fii mai relaxat..
Sau incearca acasa.. sa te masturbezi.. si daca ai erectie inseamna ca e ceva psihologic..
Daca nu.. Trebuie sa vizitezi un medic..
0
17-02-2011, ora 10:00
cornelu
Nu este medic/terapeut
cornelu
buna ziua..si eu am probleme..si as vrea sa consult un medic dar nu stiu incotro sa merg, nu stiu ce fel de medic imi trebuie...astept un raspun.multumesc
0
08-07-2011, ora 16:16
kokolyko
Nu este medic/terapeut
kokolyko
Mda..nu stiu care a fost faza. Ideea este ca m-am despartit dupa 2 saptamani atunci de fata cu eram, apoi am avut contacte sexuale normale cu alte fete. Deci era ceva psihologic.
0
24-12-2011, ora 05:39
GGrasu
Nu este medic/terapeut
GGrasu
Salut!De 2ani fac cu prietena mea videochat si ma descurc greu la capitolul "scularea"+ca de la atatea "frecari" am impresia ca pielea acolo este mult mai sensibila si ma ustura...sincer zici ca am 45-50 de ani...eu de fapt avand 22. Sper sa aveti si ptr mine o solutie benefica. Multumesc mult si astept un raspuns. HUO MIE!!:))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: