Ajutor va rog. Am probleme cu erectia | Forumul Medical ROmedic

Ajutor va rog. Am probleme cu erectia

30-11-2015
Albu Andrei Cristian
Nu este medic/terapeut
Albu Andrei Cristian
Buna ziua, am 19 ani, sunt student si sunt impreuna cu prietena mea de 1 an.Am probleme cu erectia in timpul partidelor de sex, dupa ce imi pun prezervativul pierd din erectie si reusim destul de greu sa avem contact sexual.Daca ma sarut cu ea mai pasional 5-10 minute am erectie, dar dupa ce pun prezervativul se lasa.In ultima vreme am observat ca nici erectii matinale nu am si chiar daca am sunt foarte slabe.Am sa dau niste informatii care sa va ajute eventual sa-mi spuneti va rog daca se poate ce problema e, psihologica sau fizica.
Fumez de la varsta de 12 ani, timp de 8 luni am facut doar preludiu cum ar veni fiindca ea nu era pregatita, fiind virgina si treaba asta m-a cam plictisit.Inca o doare la penetrare, ea avand himen elastic din cate m-am interesat prin ceva articole fiindca nu i-a curs sanga prima oara si dureaza ceva pana reusesc sa penetrez, in timpu asta pierd erectia si chiar daca reusim nu am erectie 100%.In caz ca ar putea fii psihologica problema mi-ati putea recomanda un medicament natural cat sa-l incerc odata sa-mi iasa din cap partea cu erectia si poate asa pot trece peste.Multumesc anticipat.Am uitat sa mentionez ca avem parte de vreo 4 partide pe saptamana daca reusim.In multe cazuri reusim cu greu prima oara, a doua foarte rar.De vreo 2-3 ori am reusit si a doua oara, cu pauza de 5-10 minute.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •