ajutorrrrrrrr scurgere din penis

19-08-2009
cipam
Nu este medic/terapeut
cipam
Buna ziua.in urma cu 2 saptamani am facut sex oral cu o traseista 3 insi (ceilalti nu au nimic) si dupa 2-3 zile am observat ca ma ustura cand ma urinam apoi a inceput sa curga din penis o substanta galbuie.am luat zinnat 500, una la 12 ore (10 pastile/cinci zile).nu mai ma ustura la urinat asa tare dar tot aveam scurgere azi am luat zanocin od 400.2 pastile.ideea e ca nu prea inteleg cum e cu doza asta unica. Eu am luat 1 pastila si dupa12 ore TREBUIE SA IAU ALTA? precizez ca nu am fost la medic.acum vreo 5 ani am avut gonoree dar am luat 3 pastile de zinnat si gata am scapat de ea.va rog din suflet sa -mi spuneti ce sa mai iau ca nu mai suport !!!!!!! Va multumesc
1 comentarii
0
22-09-2009, ora 17:25
sella
Nu este medic/terapeut
sella
nu stiu sa ti dau nici un sfat in legatura cu ce ai putea lua dar cred ca cel mai bine e sa te ducii la un control medical poate ca ceea ce ai tu nu se poate trata cu aceleasipastile pe care le ai mai folosit si asa ar fi precaut ca nu cumva prin administrarea lor sa agravezi problemahttp://forum.romedic.ro/prod/ajutorrrrrrrr_031798.html#adaugajos.mult curaj si sa fii sanatos!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.