am dureri putenice in partea dreapta sub coaste... ce poate fi?

21-06-2007
bobutza
Nu este medic/terapeut
bobutza
de doua luni am aceste probleme.am dureri putenice in partea dreapta sub coaste.este ciudat la ecograf nu s-a vazut nimic care sa fie in neregula.analizele de sange sunt foarte bune, si totusi imi este rau.am fost la doctor, mai intai m-au tratat de infectie urinara, desi nu am avut nici un simptom (febra, usturimi la urinare, urocultura sterila), apoi inceput de ulcer, si de fapt nu stiu ce este cu durerea aceasta.ce poate fi ?credeti ca ar putea fi giardia? mentionez ca ma dor si intestinele am senzatia ca sunt uscate, iar scaunul este mai deschis la culoaresi sunt constipata de ceva timp. ajutati-ma cu o parere macar. ce alte analize sa mai fac?
3 comentarii
0
22-06-2007, ora 00:00
DanV
Nu este medic/terapeut
DanV
Pentru probleme intestinale consuma Active Probiotic si bea gel de aloe vera. Vei remarca schimbarile.
-
0
23-06-2007, ora 00:00
bobutza
Nu este medic/terapeut
bobutza
multumesc!credeti ca este o problema de digestie?durerile vor disparea dupa ce imi voi regla tranzitul intestinal?multumesc pentru raspuns.
0
04-08-2007, ora 00:00
Loredanna6
Nu este medic/terapeut
Loredanna6
Nu stiu cat te va ajuta gelul cu aloe, am avut si eu pb asemanatoare, dar nu pot sa zic ca m-a ajutat nu stiu cat gelul cu aloe.A fost bine un timp, apoi iar au rev problemele.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: