am Echinococoza?

29-12-2013
radu.dany2011
Nu este medic/terapeut
radu.dany2011
buna seara se poate sa am Echinococoza?am toate simptomele..in dreapta buricului la apasare simt o presiune si o durere si o umflatura..mentionez si ca am slabit treptat..la analize mi-a iesit leucocitele cu o sageata in sus..am si febra cateodata..am citit si pe net si am toate simptomele..am si 2 caini si ma gandesc ca poate am luat de la ei..uneori ma simt foarte obosit..acum din contra as manca intr-una dar ma balonez foarte tare si dupa cum am spus simt o presiune in dreapta buricului cand stau culcat pe spate..nu stiu ce sa mai fac..am apelat si la medicul de familie nici macar nu m-a trimis la analize a zis ca nu am nimic..ca e de la bila..la ecografie bila era in regula..va rog sa ma ajutati cu un sfat..va multumesc..am fost peste tot dar simptomele revin
1 comentarii
0
29-12-2013, ora 20:53
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
In situatia pe care o descrieti dumneavoastra, cel mai bun lucru pe care puteti sa-l faceti este sa mergeti de urgenta pentru o consultatie la Clinica de boli infectioase din orasul dumneavoastra. Acolo se va stabili despre ce e vorba si ce trebuie sa faceti in continuare. Astept vesti de la dumneavoastra. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.