am fost depistata cu 3 chisturi uterine

08-08-2009
burghiu
Nu este medic/terapeut
burghiu
in urma unui control am fost depistata cu 3 chisturi uterine si miau zis ca am nevoie de operatie
daca stie cineva sa imi zica daca e bine sa ma operez. multumesc
2 comentarii
0
08-08-2009, ora 22:59
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Va recomand un tratament apicol foarte bun pt astfel de formatiuni. Va rog daca doriti, sa o contactati pe doamna Claudia Liciu la nr. de telefon: 0722.736.919 sau prin mail ( liciuclaudia@yahoo.com ) pentru mai multe detalii. Cunosc pe cineva care s-a facut bine fara operatie, si de atunci am decis sa recomand si eu acest remediu natural pe baza de propolis (printre altele).

Toate cele bune si multa sanatate va doresc;)

P.S. "Puterea naturii face minuni. Cine nu crede, sa incerce. N-are ce regreta"

-
NIHIL SINE DEO - NIMIC FARA DUMNEZEU!

Slavit, Cinstit, Cantat, Preamarit si Recunoscut sa fie Domnul Dumnezeu cel in 3 Ipostasuri: Tatal, Fiul si Sfantul Duh!
"Pentru credinciosi nicio dovada nu este necesara"
"Pentru necrediciosi nicio dovada nu este posibila"
Stuart Chase
_
0
08-09-2009, ora 22:52
kyz
Nu este medic/terapeut
kyz
si eu am avut fibrom 4 la numar am apelat la tot felul de naturiste si pana la urma tot la cutit am ajuns mi-a fost salvat uterul iar operatia miomectomie nu e chiar asa de grav iti revii mai greu dar nu ajungi sa-ti scoata totul mai tarziu Iti doresc sanatate si toate cele bune.
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK