am luat medicamente sigur de capul meu pentru atacul de panica si depresie

28-11-2012
clau1123
Nu este medic/terapeut
clau1123
buna ziua! as dorii daca imi poate recomanda cineva un medic care ma poate ajuta..iau de aproximativ 3 luni de zile xanax pentru ca aveam atacuri de panica si stari depresive dar nu mi l-a recomandat medicul, am luat eu de capul meu si nu mai pot scapa de el, imi da niste stari foarte ciudate, am halucinatii...
3 comentarii
0
29-11-2012, ora 10:29
lyannaxyz
Nu este medic/terapeut
lyannaxyz
xanaxul se elibereaza cu reteta speciala...cum ai reusit sa faci rost de acest medicament?..fara indicatia medicului ?
0
29-11-2012, ora 11:56
clau1123
Nu este medic/terapeut
clau1123
asta, cred eu, conteaza cel mai putin..vreau sa scap de ele si nu stiu cum, nu stiu un medic care se ocupa cu asa ceva
0
29-11-2012, ora 17:11
lyannaxyz
Nu este medic/terapeut
lyannaxyz
Xanaxul este ca si un drog sigur stii ce spun...mergi la medicul de familie care te va trimite unde trebuie...astia sant pasii.Pana te hotarasti sa mergi la medic.redu dozele.Totul se poate, daca vrei.doamne ajuta.
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomanda un Psihoterapeut sau cauta unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 2500 de terapeuti din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor psihologice, cititi recomandari, va puteti programa online. In plus, exista o sectiune cu o multime de articole interesante si teste psihologice.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK