am miopie, vad ca niste fire de par...

22-04-2009
zavaczchi
Nu este medic/terapeut
zavaczchi
vad pe fundal alb ca niste zgirituri sau mai bine zis ca niste fire de par in oki ce sa fie am miopie 5, 5 la dreptul si 3, 5 la stingul vad foarte greu noaptea nu deosebesc fetele oamenilor sa fie cataracta.
multumesc.
5 comentarii
0
22-04-2009, ora 21:56
razvan28
Nu este medic/terapeut
razvan28
Salut.. Sunt baiat, am 15 ani si am si eu o mica problema in legatura cu penisul meu. In erectie este destul de stramb, astfel ca se indoaie la 90 de grade in jos. Arata ca un echer. Am mai citit despre penisuri strambe si am auzit ce nu este nicio problema. Dar al meu este foarte stramb. As vrea sfatul unui medic.Va multumesc.
0
23-04-2009, ora 13:39
iuliutz
Nu este medic/terapeut
iuliutz
Domnule Razvan28, de ce ati postal la topicul despre probleme Ochi?.
Incercati sa tineti penisul in chilot in pozitia ridicat, chiar si cand intra in erectie.
0
23-04-2009, ora 14:16
iuliutz
Nu este medic/terapeut
iuliutz
Tot pt razvan28 va scriu din regulament:
Rugamintea noastra este sa plasati intrebarea dvs in sectiunea potrivita. Medicii colaboratori nu urmaresc decat sectiunile cu specialitatea lor, iar o intrebare pusa intr-o sectiune necorespunzatoare va fi ignorata.
Sectiunea potrivita ar fi http://forum.romedic.ro/sub_cat/Sexologie_masculina_0232.html
0
11-12-2017, ora 18:57
Asined123
Nu este medic/terapeut
Asined123
Buna ziua am
Si eu o problema acum cateva zile.. am cascat si parca pentru o milisecunda nu am vazut oare Monza părut?!tin sa Menționez ca am un punct negru pe care il
Vad mereu :) ce sa fie oare ?
0
18-12-2017, ora 09:29
Utilizator_194048
Nu este medic/terapeut
Utilizator_194048
Pentru zavaczchi :cel mai probabil cataractă. Mergeți totuși la medic. Sunt câteva medicamente care pot întârzia inevitabilul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: