am nevoie de un raspuns: senzatie de durere in timpul sexului

04-01-2008
shine_girl
Nu este medic/terapeut
shine_girl
am si eu cateva intrebari la care nu am primit raspunsuri concrete...in timpul actului sexual am niste senzatii de durere..iar in timpul urainarii mai rar usturimi..am fost la diversi medici am facut diverse tratamente care m au ajutat pe moment dar acum mi au reaparut acele usturimi care ma deranjeaza si in timpul actului sexual...toti medici mi au zis de o infectie care trebuia sa fie tratata de atunci...am facut si toate tratamentele...ce am oare..de ce nu mi mai trece..se poate face ceva sau voi sta cu tratamentele dupa mine toata viata???un raspuns va rogg
3 comentarii
0
09-01-2008, ora 00:00
alda
Nu este medic/terapeut
alda
mda.shtiu...ma confrunt cu aceeasi problema de cateva luni si dupa cel putin 10 tratamente de la diferiti medici doar s a ameliorat dar nu mi a trecut.din pacate nu mi au spus nici mie dak e o infectie, ce e?! sau ce mi a provacat asta...dar pentru usturimea din timpul urinarii spala te cu bicarbonat, 2 lingurite la 200 ml...asta ti trece sigur..restul nici eu nu shtiu
0
09-01-2008, ora 00:00
alda
Nu este medic/terapeut
alda
mda.shtiu...ma confrunt cu aceeasi problema de cateva luni si dupa cel putin 10 tratamente de la diferiti medici doar s a ameliorat dar nu mi a trecut.din pacate nu mi au spus nici mie dak e o infectie, ce e?! sau ce mi a provacat asta...dar pentru usturimea din timpul urinarii spala te cu bicarbonat, 2 lingurite la 200 ml...asta ti trece sigur..restul nici eu nu shtiu
0
11-01-2008, ora 00:00
shine_girl
Nu este medic/terapeut
shine_girl
multumesc mult de raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •