Am nevoie de un raspuns...Ce se intampla la ginecolog?

10-10-2009
RoXaNa-eu
Nu este medic/terapeut
RoXaNa-eu
Buna seara...am si eu o intrebare nu mia venit ciclu in luna septembrie am facut 2 teste de sarcina si miau iesit negative.marti merg cu mama la medicu de familie sami dea o trimitere probabil la ginecolog.sora mea mia zis k ar putea fi o delegrare hormonala.vroiam sa stiu daca la ginecolog ma va intreba cand am avut ultima oara contact sexual sau imi va face doar un control...Multumesc anticipat..
4 comentarii
0
10-10-2009, ora 21:31
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
De obicei medicul ginecolog pune intrebarile necesare !Cu siguranta o sa trebuiasca sa ii spuneti cand ati avut ultimul contact sexual, avand in vedere ca in luna sept.nu v-a venit menstruatia!Testele de sarcina se fac la aproximativ 3 saptamani de la contactul sexual neprotejat(daca a avut loc vreunul)!Sau exista posibilitatea sa aveti unele dereglari hormonale, iar pt acest lucru trebuie sa mergeti si la un medic endocrinolog!
Sanatate!
0
10-10-2009, ora 21:36
RoXaNa-eu
Nu este medic/terapeut
RoXaNa-eu
si ceea ce ii spun eu ginecologului ramane confidential?
0
10-10-2009, ora 23:33
crya91
Nu este medic/terapeut
crya91
..potzi sa i spui..sa ramana iintre voi..daka nu ai 18 ani sigur i va zice mamei tale din moment ce aceasta va pune intrebari..:-s
succes! :*
0
11-10-2009, ora 11:30
RoXaNa-eu
Nu este medic/terapeut
RoXaNa-eu
ms mult:-*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Top 10 sfaturi oferite de ginecolog
  • Controlul ginecologic la virgine - ce trebuie să știi
  •