am o intrebare..va rog rasp daca stiti

13-02-2008
denisssa
Nu este medic/terapeut
denisssa
vreau sa stiu daca sunt semne fizice ale dezvirginarii in primele cateva zile de la actul sexual. vreau sa stiu daca cei care ma vad zilnic, cum ar fi parintii si-ar putea da seama ca nu mai sunt virgina. am auzit ceva de cearcane sau.. Eu am 18 ani. rasp pls
6 comentarii
0
13-02-2008, ora 00:00
paul_c
Nu este medic/terapeut
paul_c
NU exista astfel de semne categoric.
Cearcanele si mitul cu cele 3 randuri de cearcane sunt false, nu-ti cresc sanii, nu se imbunatateste calitatea parului ( razi dar este si asta un mit)...
Unicul lucru pe care trebuie sa-l faci dupa inceperea vietii sexuale (daca nu l-ai facut pana acum) este consultatia la ginecologie.
E buna, sanatoasa si confidentiala.
Gaseste-ti un cabinet in alt cartier/sector si mergi acolo pentru un control de rutina si spune-i medicului ca ti-ai inceput viata sexuala.
Ai grija de acum in colo ;) si foloseste prezervativul.
0
13-02-2008, ora 00:00
denisssa
Nu este medic/terapeut
denisssa
si inca o intrebare...daca avem un moment intim si ii curge lichid seminal..acela contine spermatozoizi?ar fi probabila o posibila sarcina?
0
13-02-2008, ora 00:00
mara31
Nu este medic/terapeut
mara31
da, se poate; o buna prietena de-a mea a venit pe lume in urma unui astfel de "experiment"
0
14-02-2008, ora 00:00
paul_c
Nu este medic/terapeut
paul_c
se poate :) depinde acum ce inseamna "Moment intim" si unde ii curge lichidul... dar exista posibilitati ca el sa ajunga in vagin..depinde acum ce inseamna moment intin :)
0
14-02-2008, ora 00:00
denisssa
Nu este medic/terapeut
denisssa
fara act sexual..peeting..dar atingandu-mi si...partea..
0
14-02-2008, ora 00:00
Licuriciul_27
Nu este medic/terapeut
Licuriciul_27
pai daca ti-a placut prima data si te-ai intelegesuper cu iubitu ar putea sa vada ai tai ca plutesti pe un norisor roz :-P, glumeam. si in niciun caz nu vei merge cracanata pe strada.relax girl...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  •