am o mancarime in zona inghinala... ce boala e?

14-10-2009
Lilush
Nu este medic/terapeut
Lilush
am o mancarime in zona inghinala, secretia este abundenta..alba..nu are miros puternic..mentionez ca e prima data cand am aceasta problema, si am acelasi partener de 7 luni.dupa ce am observat mancarimea la mine. acum are si el...ms
3 comentarii
0
14-10-2009, ora 17:54
aleinad
Nu este medic/terapeut
aleinad
mai bine mergi la ginecolog si explica-i situatia.asa sunt si eu desi nu am aeste mancarimi si s ar putea sa fiu infectata cu sculament.nici eu n am mai fost de 6 luni cu niciun baiat si de 3 luni sunt cu actualul.el si a facut analizele si i a zis ca are sculament(gonoree).eu am fost la Control la ginecolog si mi a zis ca nu am nici o infectie dar trebuie sa mi fac analiza de urina ca sa pot sti sigur...
0
14-10-2009, ora 19:02
Lilush
Nu este medic/terapeut
Lilush
hmm...nici de sculament nu poate fi vorba..zic eu:) adik..doar daca apare si la el cu efect intarziat..nici el nu a mai avut contacte sexuale cu alte femei..m-am gandit sa nu fie vorba de infectii ceva..colac de wc strain..sau..ceva :-?? la medic..sa ma spal zilnic cu apa fierbinte :) dar nu merge
0
15-10-2009, ora 18:15
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ar trebui sa mergi la ginecolog sa faci un examen al secretiei vaginale pentru a primi si tu si pertenerul tau un tratament corect.Pentru zona inghinala unge-te cu Nidoflor.
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK