Am o nedumerire

08-03-2018
Adealin
Nu este medic/terapeut
Adealin
Am un cm regulat chiar daca difera zilele adica o luna la 28 de zile vine sau o luna la 27 sau 26 nu mai mult dar e pe fiecare luna acum de pe 17 ianuarie 2018 nu mai vine azi am facut al patrulea test si è negativ dar sintomele sunt de sarcina greata sini putin mai duri de cit normal somn nervosism chiar pofte dar poate sunt mai pofticioasa eu de fel desi o schimbare e si aici imi vine greata daca nu maninc ce poftesc un parfum preferat al meu imi intoarce stomacul eu nu stiu ce sa mai cred am 39 ani nu mai am copii nu am mai fost insarcinata de la 33 ani incerc sa am un copil chiar mi-l doresc
1 comentarii
0
22-03-2018, ora 00:19
Cristinasemy
Nu este medic/terapeut
Cristinasemy
Buna.. Testul de sarcina o sa arate cel mai bine după o lună de zile, mai repede nu arata pozitiv. O sa simti greata la început și îți simti corpul tau ciudat. Pofta de mancare o sa ai doar la 3, 4 luni de sarcina.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul