am psoriazis la 17ani.. pot sa mananc citrice?

20-02-2008
biencutza
Nu este medic/terapeut
biencutza
daca am psoriazis pot manca citrice? ce alimente ar trebui sa evit? multumesc
3 comentarii
0
20-02-2008, ora 00:00
nulea
Nu este medic/terapeut
nulea
Buna Biencutza eu iti recomand un cabinet medical din Bucuresti care iti rezolva problema psoriazisului, nu vreau sa-i fac reclama dar stiu cazuri concrete care au fost vindecate, vei scapa definitiv de aceasta boala.Daca te intereseaza iti voi da detalii.E pacat la o varsta atat de frageda sa te chinui cu psoriazis
0
20-02-2008, ora 00:00
biencutza
Nu este medic/terapeut
biencutza
mersi de sfat!eu sunt din sibiu si am mers la mai multi medici!dar daca vrei poti sa imi zici de cabinetul acela!chiar s-au vindecat unelle persoane>mie mi s-a spus ca aceasta boala nu se vindeca!
0
20-02-2008, ora 00:00
nulea
Nu este medic/terapeut
nulea
Si eu inainte de a afla despre ei stiam ca nu se vindeca, dar e adevarat. Ideea ca o data ce te-ai adresat la ei, iti fac analizele necesare si le trimit in Germania, la noi in Romania nu exista laboratoare de acest gen.Si in functie de analize iti prescriu tratament personalizat.Adresa este Constantin Robescu, nr.11, et.1, sector 3 Bucuresti sau daca vrei contacteaza-i la 021-3166831. Cunosc cazuri cand au vindecat forme canceroase. Asa cred ca nu e cazul sa fii sceptica.Eu zic sa incerci. Multa sanatate si succes
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul