am ramas insarcinata

24-06-2009
didea
Nu este medic/terapeut
didea
buna .am si eu o problema...acum cateva zile am facut sex a 2 oara problema e ca l inceput am facut-o neprotejat nu si-a dat drumul in mn dar am inteles ca lichidul acela pe care il au baietii cand sunt excitati au spermatozoizi. apoi si-a pus un prezervativ si am continuat... Imi este fff frica sa nu fi ramas insarcinata :
4 comentarii
0
24-06-2009, ora 19:18
didea
Nu este medic/terapeut
didea
si inca cv ma dor ovarele...nu foare raw dar...
0
24-06-2009, ora 21:27
yna1958
Nu este medic/terapeut
yna1958
poti cumpara un test de sarcina de la farmacie costa cam 10 Ron si-i concludent daca esti i nsarcinata. pentru durere de o var.mergi la g inecolog.Indicat este sa mergi oricum. Ai grija.nu mai risca fara prez.
0
26-06-2009, ora 01:23
sayra
Nu este medic/terapeut
sayra
buna si eu te sfatuesc sa-ti faci un test de sarcina mai ales daca din momentul contactului pana la menstruatie sunt1 sau2 saptamani si iti doresc sa-ti iasa negativ. si daca se intampla asa nici o data sa nu mai faci greseala asta ia pastile sau prezervativ sau ce crezi tu. eu am facut aceiasi greseala ca si tine cand aveam 18 ani si am facut avort de atunci au trecut 10 ani si inca nu am uitat si inca nu m-am iertat ma credeam o femeie care stie ce vrea si nu eram decat un copil te rog orice ti-ar spune prietenul tau oricat de excitati ati fii te rog nu experimenta cu viata ta nu este nevoie astazi dispunem de toate mijloacele necesare ca sa nu facem greseli de genul acesta.iar chestia cu ejaculatul afara poate fii riscanta
0
26-06-2009, ora 01:25
sayra
Nu este medic/terapeut
sayra
aaa iar chetia cu ovarele nu este obligatoriu sa aiba legatura poate sa te doara pentru ca esti putin racita si le ai inflamate ia un anti infamator si iti trece
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •