am scurgeri rosiatice si usturimi la urinare

14-02-2009
lgm
Nu este medic/terapeut
lgm
mentionez ca am 21 de ani si un prieten de 4 luni.si am o viata sexuala activa...tot cam de 4 luni la fiecare menstruatie imi apar mici cosulete pe frunte si pe fata iar eu pana acuma nu am avut nici o problema de genul asta...
Ultima oara mi-a inatrziat menstruatia mai bine de 30 de zile, am facut doua teste si amandoua au iesit negative, apoi mi-a venit.Dar cu o sapatamana inainte de menstruatie mi-au iesit pe labia stanga cateva basicute care imi provocau mancarimi, usturimi si uneori dureri acum mi-au trecut.Aveti idee ce ar putea fi ?Iar la doua zile dupa menstruatie am inceput sa am usturimi ingrozitoare la urinat si am observat ca am si scurgeri rosiatice (cu sange uneori).Asta se intampla de 4 zile...va rog sa ma ajutati.saptamana viitoare o sa imi fac programare la ginecolog.dar pana atunci va rog sa-mi spuneti daca stiti cumva ce as putea avea
2 comentarii
0
14-02-2009, ora 18:53
lgm
Nu este medic/terapeut
lgm
basicutele pot fi si de la prezervative?e posibil sa fie si o reactie alergica?...pana acum nu am avut nici un fel de problema cu menstruatia era regulata nu s-a mai intamplat sa imi intarzie si timp de doi ani de zile am luat si anticonceptionale Desorelle prescrise de medic.
0
14-02-2009, ora 18:53
lgm
Nu este medic/terapeut
lgm
anticonceptionalele le-am intrerupt de 8 luni de zile
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.