Am si eu o problema !!

15-07-2009
ozan_ozan1232000
Nu este medic/terapeut
ozan_ozan1232000
Am si eu o problema care ma macina de ceva vreme si va rog sa ma ajutati. Penisul meu miroase groaznic si zilnic pe capul penisului imi apare o pojghita alba care secreta acel miros. Pe capul penisului mi-au aparut niste mici pete ca si intepaturile de ac de culoare rosie. Uneori am si mancarimi in zona penisului. va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac si sincer de miedic imi este cam rusine, asa ca dumneavioastra ati ramas ultimul meu sprijin. Multumesc. Astept raspunsul dumneavoastra.
2 comentarii
0
15-07-2009, ora 11:21
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Incearca un doctor homeopat cu experienta
In primul rand un doctor clasic nu poate sa te ajute probabil decat cu otravuri chimice, in al doilea rand acestia nu stiu cauza bolii - stiu un caz similar - in al treilea rand la cel homeopat nu trebuie sa-i arati organul ci numai sa-i spui ce ai.
Eu nu stiu personal de unde vine exact aceasta boala, insa banuiesc
ca poate fi o forma de boala venerica transformata (gonoree, sifilis), boli pe care le au de fapt aproape toti in forme noi toti si care sunt transmise nu numai prin contac sexual dar si genetic (nu e cazul sa te sperii dar asa este) sau poate fi un fel de micoza.
Ti-ai bagat-o probabil pe unde nu trebuia...:-)
Stiu in orice caz ca este greu de tratat dar ca in homeopatie se cunosc aceste simptome si deci ca exista tratament pt. ea.
0
17-07-2009, ora 10:12
ozan_ozan1232000
Nu este medic/terapeut
ozan_ozan1232000
Va multumesc pentru raspunsul dat, sincer m-ati speriat putin.Saptamana viitoare voi face o programare la un dermatolog si sper sa nu fie prea grav ceea ce mi se intampla. Va multumesc si vom tine legatura. O zi cat mai buna !!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.