am stari de voma, amereli si mi se inmoaie genunchii

07-01-2010
artemiza
Nu este medic/terapeut
artemiza
am stari de voma amereli mi se anmoaie genuki si mainile si stare proasta am mancat pui cu cartofi la cuptor si mi sa facut f rau ce sa fac? va multumesc
5 comentarii
0
07-01-2010, ora 12:37
artemiza
Nu este medic/terapeut
artemiza
ami da cineva un raspuns?va rog
0
07-01-2010, ora 15:51
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Consulta un medic gastroenterolog!
0
22-01-2010, ora 17:04
mihalache cristi
Nu este medic/terapeut
mihalache cristi
nu stiu cred ca e ceva de la colon sau poate fi vorba de o infectie cu helicobacter pilorii cel mai indicat ar fi sa-ti faci o endoscopie nu dureaza decat 15minute si dupa sti exat ce ai
0
05-02-2010, ora 22:25
iusty10
Nu este medic/terapeut
iusty10
Buna seara, am helicobacter pilorii si medicul de familia a zis ca imi va da 10 zile de antibiotic. Eu am mai avut aceasta bacterie, dar pt o perioada am stat linistita si acum iarasi mi-a aparut, nu se poate trata cu atlceva inafara de antibiotice?ma ustura stomacul foarte tare si ma balonez orice as manca si oricat de putin as manca si mai ales daca beau acidulat. Se poate ca din cauza bacteriei sa am astfel de stari?
0
15-02-2010, ora 22:35
Bestiutza23
Nu este medic/terapeut
Bestiutza23
Eu zic ca inainte sa iei medicamente, sa iti faci o endoscopie ca sa fi sigura de tot.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici