am terminat folia de Logest... si pana azi nu mi-a venit ciclu

10-01-2008
popescu_mary
Nu este medic/terapeut
popescu_mary
Am o problema..am terminat folia de Logest duminica..si pana azi nu mi-a venit ciclu..insa azi am avut dureri menstruale..si mi-a curs foarte foarte putin sange...s-ar putea sa fie si din cauza stresului..pt k am fost stresata zilele acestea pt k asteptam sa imi vina ciclul...nu am luat pastilele in urma unui consult medical..ci am intrebat un doctor p acest site...si mi-a recomandat Logest!!Pot fi insarcinata??
astept raspuns!!
3 comentarii
0
10-01-2008, ora 00:00
popescu_mary
Nu este medic/terapeut
popescu_mary
am uitat sa mentionez k era prima folie pe care am luat-o..si am luat-o din prima zi a ciclului..fara nici un fel de intarziere

Multulmesc!!
0
10-01-2008, ora 00:00
alinna
Nu este medic/terapeut
alinna
dak le-ai luat corect nu ai cum sa fii insarcinata.Insa trebuia sa mergi la planning sau la un medic ginecolog, nush cum se pot recomanda anticonceptionale pe internet.In fine...mai bine fa niste analize, iar menstra vine, stai linistita, in oricare din cele 7 zile de pauza poate veni
0
13-01-2008, ora 00:00
horica
Nu este medic/terapeut
horica
stai linistita, asa am patit si eu doar ca am folosit jeanine, si am fost la un consult sa vad de ce nu mi-a venit desi aveam dureri menstruale si imi curgea foarte putin sange.nu e din cauxza stresului e din cauza ca nu sunt potrivite pentru tine, si nu mai lua asa de capul tau, du-te la doctor sa-ti dea altele!si nu ai cum sa fi insarcinata.acum trebuie sa astepti pana la urmatorul ciclu care iti va veni probabil peste vreo 3 saptamani si vei lua ce-ti va prescrie medicul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: