Am un fel de rana in zona genitala care ma mananca ocazional...

13-02-2007
Marghi
Nu este medic/terapeut
Marghi
Am cautat pe forum, dar nu prea am inteles. Am o problema in zona pubiana.Am un fel de rana care ma mananca, dar nu tot timpul, si scurgeri albe urat mirositoare.Ce poate fi si cum se poate trata?
13 comentarii
0
13-02-2007, ora 00:00
Dr.Craciun Anca
Identitate neconfirmată
Dr.Craciun Anca
trebuie sa faceti o vizita la un medic specialitatea dermatologie-venerologie pentru diagnostic si tratament de specialitate. multa sanatate!
0
30-07-2009, ora 15:33
gheo
Nu este medic/terapeut
gheo
Sunt in BARCELONA am cazut la fotbal, iar doctoru mi-a zis ca am o ruptura de ligament de sub rotula nu stiu de ce ligament e vorba.a zis ca se poate recupera si fara operatie vreau sa-mi dati un sfat.-*


(*modificat de administrator)
0
25-09-2009, ora 14:25
marcica
Nu este medic/terapeut
marcica
buna am fost diagnosticata acum 3luni si ceva in urma de tbc pulmonar.trebuie sa urmez tratamenut timp de 6luni.uneori mai am dureri in spate.credeti k inca nu sunt complet refacuta adik sa mai am iar acel microb?credeti k e normal sa ma mai doara
0
08-11-2009, ora 16:56
pysycat
Nu este medic/terapeut
pysycat
MAI INTAI DE TOATE AS VREA SA MENTIONEZ CA NU M-AM DROGAT NICI O DATA. TOTUSI AS AVEA O INTREBARE: CAT DE MULT POT AFECTA DROGURILE VIATA UNUI OM MA REFER ATAT LA ORGANISM CAT SI LA LUCIDITATE, MEMORIE RELATIILE CU CEILALTI SI DEPENDENTA SI CARE SUNT ACESTEA.
V-AS RUGA DACA SE POATE SA-MI FACETI O CLASIFICARE A LOR. SI AS VREA SA STIU DACA UN OM SE POATE LASA DE ELE FARA A MERGE LA MEDIC, PRIN PROPRIE VOINTA. AS MAI VREA SA STIU DACA CEI DIN JUR IL POT AJUTA SA SE LASE SAU IL VOR AFECTA MAI MULT.
ASTEPT RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA.
VA MULTUMESC!
0
02-12-2009, ora 19:54
ungureanu ionela
Nu este medic/terapeut
ungureanu ionela
buna ziua am si eu o intrebare va rog frumos sint mamica de 3 ani si lam intarcat pe baiatul meu de un an jumate si dupa acest timp acu de curind de vro doua saptamini imi curge pieptul si sint cam ingrijorata va rog sami dati un sfat va multumes
0
11-01-2010, ora 21:59
S.Freud
Nu este medic/terapeut
S.Freud
Buna seara, sunt student in an terminal la Psihologie, s tot ni-mi gasesc explicatia la ceea c o s v spun. La prima vedere pare o halucinatie, de fiecare data cand ma asez in pat aud ca ma striga cineva, in fiecare zi. Va rog frumos, spuneti-mi, trebuie sa consult un psihiatru ? Va multumesc
0
20-04-2010, ora 05:58
cublesan cristian
Nu este medic/terapeut
cublesan cristian
buna am si eu o intrebare daca se poate : doresc sa-mi introduc in penis, sub piele intre tesut si piera caramicina. mi se poate intampla ceva??? astept un raspuns cu riscuriile pecare mi le asum.Va multumesc
0
06-07-2010, ora 10:28
alexxa2
Nu este medic/terapeut
alexxa2
buna ziua stiu ca am candida am fost la medic si am facut analize mi sa prescris un tratament cu MACMIROR COMPLEX as vrea sa stiu daca exista vrun unguent care sa asi faca efectul mai repede ? CANESTEN este bun?multumes
0
14-09-2010, ora 23:46
marina5
Nu este medic/terapeut
marina5
Buna seara
Ma numesc Marina, si locuiesc in Anglia. Sunt insarcinata, am intre 8-9 saptamani, sarcina se dezvolta bine totul e ok. Problema este ca acum 2 saptamani am inceput sa SANGEREZ (hemoragie masiva la declansare si apoi ca o menstruatie cu flux masiv) si in momentul acesta sangerez.Am fost de urgenta la spital unde desi aveam hemoragie caruia nui facea fata nici un tampon nici macar cel medical m-au lasat 2 ore sa astept dupa 2 ore mi-au facut o analiza de sange din care rezulta ca corpul meu face fata pierderi de sange asa ca viata mea nu era pusa in pericol si m-au trimis acasa zicandumi ca s-ar putea sa pierd sarcina si mi-au facut programare pentru luni la ecograf deoarece sambata si duminica nu are cine sa imi faca ecograf.la ecograf mi-au dat prima veste buna sarcina se dezvolta bine totul este ok doar ca la 33 de milimetri de sarcina SA PRODUS O RUPTURA O RANA.DIN CAUZA CA M-AM FORTAT SA IES AFARA FIIND CONSTIPATA (o problema pe care am de cand ma stiu) RANA ESTE DESTUL DE MARE SI O SIMPT DE CATE ORI MERG LA TOALETA SAU STRANUT RAD ETC NU STIU CE SA FAC MA TEM PENTRU SANATATEA MEA SI NU VREAU NICI SA PIERD SARCINA SUNT INTR-O SITUATIE DIFICILA DOCTORI DE AICI AU ZIS CA NU AU CU CE SA MA AJUTE SI CA HEMORAGIA SE VA OPRI DE LA SINE DE 2 SAPTAMANI STAU IN PAT NU FAC EFORT SI TOT SANGEREZ VA ROG FRUMOS AS VREA SA STIU CE POT SA FAC CAT DE PERICULOS ESTE IN TARA NU POT VENI DECAT IN NOIEMBRIE UNDE O SA RAMAN PE TOT TIMPUL SARCINI astept raspuns URGENT VA MULTUMESC PT INTELEGERE
0
16-10-2010, ora 19:30
salvatore
Nu este medic/terapeut
salvatore
candida se mai poate vindeca si k antibiotice zinnat una la 6 ore, supozitoare intravaginale ketonal sau poliginax si tinidazol 4 pastile priza unica si spalaturi k tantum rosa
0
26-10-2010, ora 09:23
moroianu
Nu este medic/terapeut
moroianu
ast si eu un raspuns
0
26-10-2010, ora 09:28
moroianu
Nu este medic/terapeut
moroianu
am 27 de ani si numi mai creste penisu.nu stiu ce sa fac k nu am o viata sexuala foarte buna daca ati putea sa ma ajutati invreun fel as fi recunoscator.va multumesc pentru intelegere
0
21-12-2010, ora 21:30
camelia.tabacaru
Nu este medic/terapeut
camelia.tabacaru
buna am 27 ani am scurgeri, aj vrea un tratament daca se poate va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •