am un picior mai lung in urma unui accident rutier

19-10-2013
symy87
Nu este medic/terapeut
symy87
Buna seara acum 6 ani mai precis 15 octombrie 2007 am avut un accident rutier ma lovit o masina pe trecerea de pietoni in bucuresti am avut arcada sparta si fractura deschisa femur stang chiar la mijlocul femurului m-au operat si mi-au introdus o tija care era mai lunga cu 7 mm asa mi sa spus la momentu respectiv dupa recuperare can am inceput sa calc in picior am simtit putina diferenta dar cu timpul m-am obi snuit.Bun acum cel mai important este ca dupa un aen tija trebuia sa o scot dar am tot neglijat am vazut ca nu ma dernja nu ma durea si
nu am mai bagat in seama ce sa mai..si acum un an am inceput sa am durr
de gat de cervicale si din ce in ce mai accentuate durerile pe zi ce trecea ma afecta si mai tar e am consultat o gramada de medici dar eu mergeam si spunem ca ma doare gatul nicidecum piciorul nu am zis la nici un medic de operatie nimic si toti imi spuneau ca am contracii musculare si mi_au dat o gramada e pasile cand incepeu durerile intram in panica pur si siplu aveam stari de ansietate si multe alte sintome pe care nu le avusesem pana la momentul respctiv..pana acum cateva zile ma uitam in oglinda si ma uitam cum se vedea de fapt difernta la solduri ca unul era mai sus
s
i a

m zis asta este problema durerilor durerilorvnerw
1 comentarii
0
19-10-2013, ora 03:55
symy87
Nu este medic/terapeut
symy87
Ma scuzati am.dat trimitere fara sa vreau revin unde ramasesem bun din acel moment mi-am dat seama singura care era de fapt adevarat problem am mers urgent la medic i-am povestit despre acicide am dac o radigrafie la coloana.si bineinteles coloana stramba si piciorul este de fapt cu 11 mm mai lung nu cu 7 cat mi sa spus la momentul acela si acum sunt foarte speriata nu stiu ce sa fac tija din cate am inteles nu o mai pot scoate dupa atata timp dar nici durerile si presiunea din.cefa si cap nu o mai supoart si as vrea sa ma ajutati macar cu un sfat Chiar am nevoie va multumesc frumos
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • CDC dezvăluie principalele 5 cauze de deces
  • Mergi cu taxiul? Află de ce galben e mai sigur.
  •