am un piercing in penis

30-08-2012
valerik87
Nu este medic/terapeut
valerik87
cu ceva timp in urma din cauza ca ma simteam sa zic cumva jenat de dimensiunea penisului meu adica 15 cm lungime si 4 cm in dametru am decis sa imi introduc sub capul penisului un piercing.nu ma asteptam sa fie ceva atat de deosebit si sa faca atat de multe 2 bilute.am inceput o relatie sa zicem pe ascuns cu o fata care avea prieten de vreo 3 ani si care era dornica de o aventura care de fapt aventura se transformase in relatie pentru ca ea se intalnea cu mine mai mult decat se intalnea cu prietenul ei care o si desvirginase in fine prima data nu si-a dat seama ce e acolo pentru ca nu imi pusese mana pe penis dar simtea ceva care o facea sa se frece si mai tare pana la culmile fericirii apoi m-a intrebat daca am ceva acolo ca simte ceva ce nu a mai simtit si i-am aratat si a ramas placut surprinsa.vreau sa zic ca de vreo 2 ani de cand am chestia asta acolo mi-a redat increderea in mine ma face sa nu mai am complexe si ganduri urate iar toate cele care au fost cu mine in pat si va asigur ca au fost cateva au fost foarte fericite cand a fost vorba de sex si spun asta pentru ca orice barbat simte cand femeia de langa el este multumita.acum am o relatie de 4 luni si ea este la fel de multumita
6 comentarii
0
10-12-2012, ora 23:40
anonim2221
Nu este medic/terapeut
anonim2221
sall si yo miam bagat acum 3 saptamani si ata desub capul penisului...si eream curios daca e bun de cv..cat ai stat fara sa faci sex pana tia trecut ??
0
16-12-2012, ora 00:09
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
ai bile pe organ ? vreau si eu sa imi bag.si vreau sa te intreb cum ai facut?
0
18-12-2012, ora 19:25
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
imi raspunzi si mie la mesaj?
0
08-11-2015, ora 07:39
gica999
Nu este medic/terapeut
gica999
Vad ca nu raspunde nimeni...
Il rugam pe anonim2221 sa ne mai inpartaseasca din experientele lui;mai sunt si altii interesati, inclusiv eu.
Daca stie cineva un salon super igienic si experimentat care face astfel de operatii in conditii de maxima siguranta, sa ne spuna...
0
04-01-2018, ora 16:30
Florin15dif
Nu este medic/terapeut
Florin15dif
Brașov, și eu am unul și 5 bile. Face minuni!!!!!
0
31-07-2018, ora 11:36
Valentin1987
Nu este medic/terapeut
Valentin1987
Salut...am revenit după o pauză in care am incercat mai multe. Pirsul consider a fi cea mai simpla metoda de îmbunătățire a plăcerii sexuale. Dacă este un penis gros este inutil va genera numai durere...Dacă penisul este ceva mai mic va genera anumite senzații pe care cele cu care am experimentat mi.au spus că nu se întâlnesc nici la penisurile mai generoase sa zicem asa nici la cele mai puțin...pot confirma cu poze in privat.o zi frumoasa va doresc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.