am usturimi atunci cand urinez...desi am luat tratament in urma unei infectii urinare?

02-05-2012
lovediana
Nu este medic/terapeut
lovediana
buna ziua.cred ca am avut o infectie urinara...sunt plecata din tara.sunt mai sensibila de fel...am avut infectia urinara timp de 2 luni, in aceste doua luni mi-a intarziat si menstruatia o luna de zile, am facut teste de sarcina si mi-au iesit negative, timp in care am luat tratamente peste tratamente...mi-am facut si doua uroculturi aici, si mi s-a spus ca am microb in urina si mi s-a dat antibiotice...am o saptamana de cand am terminat tratamentul si inca mai am usturimi cand urinez si un miros urat al urinei..este posibil sa-mi afecteze infectia urinara si menstruatia?in aceste 2 luni prima luna nu am avut nici un semn de menstruatie, iar a doua luna mi-a venit si m-a tinut cam 9 zile, iar acum mi-a trecut dar inca mai am scurgeri de sange si firicele de sange la culoare cum este o visina putreda si usturmi atunci cand urinez..ma puteti ajuta cumva.????va multumesc
1 comentarii
0
03-05-2012, ora 15:24
lovediana
Nu este medic/terapeut
lovediana
ma poate ajuta cineva si pe mine cu un raspuns..inca mai am si acum usturime cand urinez si mici scurgeri de sange, parca ar fi niste firicele inchise rau la culoare..ce pot sa fac.nu sunt in tara?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.