Black friday Cosmetice Minerale Bellapierre

Amorteala și durere mana dreapta

15-07-2017
ManuA
Nu este medic/terapeut
ManuA
Sunt in America de o luna și de 2 zile îmi amorteste mana dreapta de la cot in jos și apoi mă doare. După ce amorțește nu mai pot mișca bine degetele și simt niste furnicături pe toata partea amorțită. În special când dorm. Și trebuie să stau în picioare cu mâinile lăsate în jos că sa îmi revina. Sau chiar și când țin mana in sus, aceeași problema. Puteți să îmi spuneți cam de ce ar fi? Nu as vrea sa ajung sa merg la spital pentru că costurile sunt destul de mari aici.
5 comentarii
0
15-07-2017, ora 16:02
Dr. Mitrulescu Cristian
Ortopedie si traumatologie, Timisoara
Dr. Mitrulescu Cristian
Ce degete amortesc?
0
15-07-2017, ora 16:06
ManuA
Nu este medic/terapeut
ManuA
Înafara de cel mare, toate.
0
15-07-2017, ora 16:12
ManuA
Nu este medic/terapeut
ManuA
Și cel mai tare îmi amorteste cel mijlociu.
0
15-07-2017, ora 17:46
Dr. Mitrulescu Cristian
Ortopedie si traumatologie, Timisoara
Dr. Mitrulescu Cristian
Cel mai probabil este o neuropatie. Este putin dubios faptul ca amortesc toate mau putin cel mare, motiv pentru care dara o examinare clinica este greu de pus diagnosticul
0
16-07-2017, ora 00:03
ManuA
Nu este medic/terapeut
ManuA
Îmi amortes și cel mare, dar nu asa de tare că celelalte. O sa vad daca nu își revine in 2 3 zile voi merge aici la spital.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Nanorețeaua cu eliberare de vitamine pentru regenerarea nervilor periferici
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK