anexita cronica

13-04-2009
anamaria_boca2007
Nu este medic/terapeut
anamaria_boca2007
am o problema mai veche si anume anexita cronica dreapta, am urmat mai multe tratamente, am fost si la doctor dar nici un tratament nu a prins, am facut chiar si niste polidin cateva zile asociat cu efitard, o perioada m a lasat acum iarasi am probleme, am facut si examen citologic si mi a zis ca am avut si o vaginita mi a dat tratament insa nu am mai mers la control, mai am o problema si anume am fost incizata de 3 ori de bartolinita, deci problemele sunt mai complicate, daca se poate parerea unui doctor cat mai curand posibil, imi doresc sa fac si un copil si nu stiu ce sanse am avand in vedere situatia;pe langa asta si sotul meu se plange de usturimi de cateva luni bune, a fost la medicul urolog, a facut examen de urina si sumar si celalat nu a iesit nici un microb in urma examenului insa el tot are usturimi, a urmat mai multe tratamente date de medicul urolog dupa ce acesta a pus diagnosticul de prostatouretrita, in prezent ne simtim rau si eu si el, maine merge sa si faca si el examenul citologic sa vedem ce va iesi, ma gandesc ca totusi este un microb dar de ce la mine nu iesit totusi in urma examenului citologic?va rog daca se poate parerea unui medic in problema mea va raman recunoscatoare!multa sanatate!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.