Anexita sau sarcina?

05-12-2017
Ana98Ana
Nu este medic/terapeut
Ana98Ana
Bună ziua! Sunt putin panicata...Acum 3 saptamâni am făcut petting cu iubitul meu. Acesta s-a frecat de zona mea vaginala fiind în boxeri. Când și-a dat jos boxerii am observat ca avea lichid seminal iar eu l-am atins foarte puțin cu degetul. I-am pus prezervativul și uitasem ca aveam lichidul acela și m-am șters pe deget și am șters și prezervativul. Apoi am început sa ma mișc ținând mana la baza prezervativului pana acesta a ejaculat. Sunt puțin speriata deoarece îmi întârzie 8 zile ciclul și am dureri și intepaturi la ovarul stang si este umflata zona plus am niște scurgeri alb-gălbui abundente. Aceste dureri incep sa apara mai ales cand ies afara si este frig sau fac efort. Sânii sunt foarte umflati și tari, mai ales cel stâng mă doare foarte tare. Nu mi-a mai intarziat pana acum așa mult. Sunt si virgina...Poate fi o răceală la ovare sau credeți ca sunt insarcinata?
1 comentarii
1
06-12-2017, ora 01:01
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Consider ca cea mai inteligenta atitudine este sa consultati un ginecolog.El va poate sfatui.
dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul