anticonceptionalele YAZ

30-04-2010
all3csa
Nu este medic/terapeut
all3csa
BUNA ZIUA
as avea sh eu o intrebare.iau yaz de 2 zile la sfatul mediculyui ginecolog.le-am luat la aceasi ora si din prima zi de menstruatie.este posibil sa imi creasaca sanii de la ele?
eu as vrea deoarece am sanii mici.cine a mai folosit YAZ imi puteti spune daca la voi a avut acest efect.sa ti se mareasca sanii?#
va multumesc
1 comentarii
0
30-04-2010, ora 22:03
Issa23
Nu este medic/terapeut
Issa23
sani mariti ?.. impropriu spus naibii, poate tii simti tu mai umflati, si iti da impresia de.. "sani mariti" in primele 3 luni de administrare a anticonceptionalelor, poti avea sau nu anumite "simptome".. printre care si asta cu sanii.. si eu cand incepusem sa iau si pana mi sa obisnuit organismul aveam impresia ca aveam tstsele mai mari :)))... mna, acum depinde de organismul fiecaruia..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tipuri de contraceptive combinate disponibile in Romania
  • Dereglari hormonale cauzate de anticonceptionale
  • Contraceptivele orale - avantaje și riscuri
  • Cum procedezi dacă ai uitat o pilulă anticoncepțională?
  • MIT: Anticoncepționalele îngrașă
  • Anticoncepționalele ar putea afecta structura cerebrală
  • Contraceptivele orale nu cresc riscul de anomalii congenitale
  •