Arsuri stomac si stari de greata si de lesin | Forumul Medical ROmedic

Arsuri stomac si stari de greata si de lesin

30-01-2017
Elena9191
Nu este medic/terapeut
Elena9191
Buna ziua
Am trecut printr o perioada foarte stresanta cu un an in urma timp de o luna din punct de vedere fizic si psihic. Mai exact in timp de o luna primele 2 săptămâni am avut de dat vreo 13 examene iar in următoarele 2 săptămâni a trebuit sa recuperez la munca orele lipsa de aceea am muncit zilnic câte 12 ore.După aceasta luna nu am mai putut mânca nimic nici măcar bea ceva.Simptome stări de lesin, agreata, dureri de stomac, arsuri de stomac balonari nu mi a trecut nici acum de peste un an.Am făcut analize peste analize, endoscopii, nu a ieșit decât un început de gastrita toate analizele bune, am făcut si analize la mineralele din corp. Mi a ieșit potasiu aproape de minim cu 6 unitate peste minim iar magneziu cu 2 unitate peste valoarea minima iar calciu maxim.Poate oare lipsa de magneziu des nu e minima sa dea aceste simptome? Si ce pot lua? Am încercat magneziu+potasiu de la dopperhertz si îmi e rău după ele.Am si o oboseala cronica mă dor încheieturile picioarelor.Noaptea nu am stare de la durere.Când mă deranjez la stomac simptomele sunt cruntă dureri de leșin si gaze care simt pe unde circula.Ce pot lua sa nu mi facă rau? Singurul lucru care mă mai liniștit a fost un tratament cu ibutin +cebrium dar cum nu il mai iau cum revin simptomele.Nu pot mânca...sau bea apa..Aștept un răspuns. Si mulțumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: