arteriopatie

11-12-2007
fulvia
Nu este medic/terapeut
fulvia
buna ziua.sunt noua pe forum si as avea nevoie si de alte opinii referitoare la boala mea.am facut analize si mi s-a spus ca am arteriopatie periferica, un fenomen inflamator puternic, autoimun. eu am afectiunea la degetul mic de la mana stanga.mi s-a dat tratament homeopat si venoruton 300.as dori si opinia altor medici, deoarece, dupa 4 zile de tratament, eu am impresia ca ia amploare si am dureri ingrozitoare in deget.doctorul si farmacistii au spus ca ca e normal asa si ca de abia dupa a 2 a saptamana se vor vedea rezultate.totusi, va rog daca sunteti amabili, un sfat daca e bine ce tratament iau sau trebuie altceva?multumesc din suflet
1 comentarii
0
13-12-2007, ora 00:00
fulvia
Nu este medic/terapeut
fulvia
va rog din tot sufletul meu, spuneti-mi daca este bine ce tratament iau, ca simt ca nu mai pot.am niste dureri cateodata atat de tari ca simt ca innebunesc...va rog..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici