as dori sa fac o sesizare.

30-03-2009
carmen1981
Nu este medic/terapeut
carmen1981
buna ziua,
nu stiu daca am nimerit in locul bun pt sesizari, dar nu am gasit altceva. cum protejati site ul de frauda? ma refer in cazul in care zeci de oameni de buna credinta dar mai prosttuti primesc promisiunea de a cumpara medicamente, dar le sunt luati banii. nu puteti promova si ingadui ca asemena "om" sa actioneze liber pe acest site fara sa luati masuri. este vorba de anunturile acelea disperate si care se repeta de 1000 de ori. VAND URGENT ORICE MEDICAMENT sau ADUC URGENT.numele este andrei dar se va schimba in curand iar numele de telefon0741698965. cunosc personal cu dovezi, 17 oameni care au pus bani pe un card in schimbul la promisiunu de medicamente la preturi extraordinare. intrebarea mea este puteti face dumneavoastra ceva sau lasam instanta sa se ocupe???????? oricum plangere la politie vom face, avem datele dansului de la banca. astept raspuns urgent!!!!!!
1 comentarii
0
30-03-2009, ora 13:33
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Buna ziua,

ROmedic nu permite astfel de anunturi sau publicitate pe Forum. Trimiteti-ne linkul specific sau user name si vom sterge mesajele care contin publicitate. Toti utilizatorii de buna credinta ne pot ajuta prin trimiterea unei sesizari la forum@romedic.ro

Noi nu am gasit pe Forum pe nimeni cu numarul de telefon 0741698965. Unde apar anunturile?

Echipa Forum ROmedic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.