Astept raspuns urgent!!! [labii iritate]

09-03-2010
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
Buna seara,

de 2 zile ma confrunt cu o problema ptr prima data si nu stiu ce este: dupa un contact sexual protejat cu logodnicul meu [+introducerea unui deget in vagin] mi-a aparut o iritatie insotita de mancarimi usoare pe interiorul labiilor mici in partea de jos [langa vagin], nu am nicio secretie ciudata sau miros, pielea arata ca papilele gustative din loc in loc, este mai rosie si se desprind niste punctulete de piele alba de pe labii si himen. nu stiu ce ar putea fi si cum a aparut dupa al cincilea contact sexual de la dezvirginare; mentionez ca amandoi am fost virgini.

cum as putea sa tratez aceasta iritatie? la medic nu pot ajunge zilele acestea si din acest motiv v-am cerut un sfat!
multumesc anticipat ptr raspunsuri,
O seara frumoasa!
2 comentarii
0
15-08-2010, ora 03:20
andreea_grd
Nu este medic/terapeut
andreea_grd
De 2 zile si eu ma confrunt cu aceasi problema si tot incerc sa caut solutii citind diverse pareri. Imi poti spune si mie cum ai procedat in cele din urma? Multumesc!
0
30-08-2010, ora 15:27
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
Am cumparat de la farmacie ceai de galbenele si Nidoflor crema, am scapat atunci de aceasta iritatie, dar mi-a mai revenit o data dupa cateva luni si am aplicat acelasi tratament. Nu stiu exact ce este si de ce revine, am sa imi fac curaj sa merg la medic...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.