atacuri de panica

19-12-2009
asolomon583@gmail.com
Nu este medic/terapeut
asolomon583@gmail.com
ma confruntcu ac episoade de aatacuri de panica, frica, ameteala, anxietate, senzatie de sufocare, senzatie de infarct miocardic, am luat fevarin, anxiar, paroxetine, in prez coaxil dar numi pot reveni, viata de cuplu este afectata, am un copil si nu doresc sa sufere ce se intimpla ? nu ma pot autocontrola cind se declanseaza atacul am o fricacontinua, nesiguranta, va rog ajutor
2 comentarii
0
22-12-2009, ora 16:13
stelutademare
Nu este medic/terapeut
stelutademare
Acest subiect intra in sfera tulburarilor psihice.Trebuie sa consultati urgent un psihoterapeut.Lasate lucrurile asa, se vor inrautati..
Sanatate.
0
13-03-2010, ora 21:57
pantarumaricica
Nu este medic/terapeut
pantarumaricica
eu sufar de aceasta boala de 9 ani si mam vindecat doar ca sunt dependenta de medicamente.nu te mai speria cind faci atacurile gindestete ca vor trece de fiecare data si nu vei muri nu vei pati nimic.sper ca medicul tau tia gasit medicamentul potrivit si ca esti mai bine. nu te ingrijora o sa te faci bine. eu iau mirzaten de 7 ani si mam facut bine incearcal si tu poate o sati fie bine cu el. multa sanatate(alunga teama din viata ta daca vrei sa te faci bine)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul